خطیب جمعه خرمشهر: دولت و مجلس در بودجه ریزی ۱۴۰۰ شفاف سازی کنند

لوگوی ایرنا ایرنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۱۸
آبادان – ایرنا – امام جمعه خرمشهر گفت: دولت و مجلس در تعیین بودجه ۱۴۰۰ برای تنویر اذهان مردم شفاف سازی کنند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدجواد عادل پور در آیین این هفته نماز جمعه در مسجدجامع خرمشهر با بیان اینکه ما یک بودجه شرکت های دولتی و دیگر بودجه عمومی داریم گفت: بودجه عمومی خرج مسایل خرید کالا و خدمات عمرانی و غیره میشود.
وی گفت:  بیش از ۷۰ درصد بودجه به شرکت های دولتی تعلق دارد و کمتر از ۳۰ درصد به بودجه عمومی اختصاص دارد.
امام جمعه خرمشهر به مشکلات معیشتی مردم اشاره کرد و گفت: مسئولان باید در این روزها تمرکز خود را در رابطه با تعیین بودجه ۱۴۰۰ قرار دهند.
حجت الاسلام عادل پور افزود: همه مسایل کشور و  زندگی مردم مستقیما به بودجه دولت مرتبط است اگر بودجه ریزی درستی انجام شود قطعا مشکلات به حداقل می رسد بنا براین انتظار می رود دولت و مجلس نسبت به تعیین بودجه ۱۴۰۰ تمرکز کنند.
وی در ادامه گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری ساختار بودجه ریزی می بایست اصلاح شود چون مشکلات کشور ما از همین بودجه است و اگر این بودجه ریزی اصلاح نشود سال ۱۴۰۰ سال سختی خواهیم داشت و همچنان مشکلات معیشتی مردم پا برجاست.
امام جمعه خرمشهر به رزمایش نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: رزمایش نیروهای مسلح در عرصه های مختلف پهبادی، موشکی، زمینی، هوایی و دریایی اقتدار ایران را به نمایش گذاشت.
وی گفت: امنیتی که امروز ما داریم مدیون اقتدار نیروهای مسلح است و دشمن اگر لحظه ای به یقین برسد که در رابطه با اقتدار مشکل داریم تردیدی در حمله و ضربه زدن دشمن نخواهد بود.
امام جمعه خرمشهر در بخش دیگری به وضعیت آمریکا اشاره کرد و گفت: ترامپ از کاخ سفید رفت و به هیچ کدام از آرزوهای خود نرسید البته منتظر انتقام ملت ایران باشد. 
وی افزود: بایدن نیز در بدترین شرایط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار