دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی(جمنا) گفت: این تشکل از لیست معرفی شده از سوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی حمایت می کند.

حیدر جهانبخشی در گفت وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: از ابتدای شکل گیری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان، جمنا به عنوان یکی از تشکل های سیاسی در آن عضو بوده و فرایند تصمیم گیری های مشارکت فعال داشته است.
وی افزود: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی(جمنا) معتقد به کار تشکیلاتی و گروهی است و به خرد جمعی احترام می گذارد و از تمام مردم انقلابی استان مرکزی می خواهیم که به لیست معرفی شده از سوی شورای ائتلاف رای بدهند تا شاهد شکل گیری مجلسی انقلابی و کارآمد و در تراز انقلاب باشیم.
دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی با اشاره به اهمیت وحدت نیروهای معتقد به انقلاب اسلامی در این دوره از انتخابات گفت: از همه کسانی که دل در گرو آرمان های انقلاب اسلامی دارند می خواهیم که یک صدا از لیست شورای ائتلاف حمایت کنند و زمینه را برای پیروزی جریان انقلابی فراهم سازند.
جهانبخشی تاکید کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی جمنا در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن احترام واردات به دیگر دوستان که در انتخابات شرکت کرده اند از نامزدهای مورد حمایت شورای ائتلاف حمایت می کند که در کلان شهر اراک و کمیجان و خنداب علی اکبر کریمی و ابوالفضل فخرالاسلام و در شهر ساوه شهلا میرگلوبیات و در شهرهایی محلات و دلیجان حجت الاسلام سلیمی و در فراهان، تفرش و آشتیان واعظ آشتیانی هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار