محرمی و امیری در آستانه بازگشت به پرسپولیس!

عصر ایران پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
اگر دوستان دقت کرده باشند در عکس دسته جمعی ۴ ملی پوش فعلی پرسپولیس یعنی علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، علی علیپور و ترابی ایستاده اند که کنارشان صادق محرمی و وحید امیری دو ملی پوش سابق این تیم هم دیده می شوند.

سوژه اصلی دیروز فوتبال کشورمان استوری علی علیپور مهاجم پرسپولیس بود. همان طور که لابد مشاهده کرده اید گلزن اول سرخپوشان کنار وحید امیری، صادق محرمی، علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، مهدی ترابی و سیدحسین حسینی گلر استقلال عکسی به یادگار گرفته بودند.
به گزارش خبر ورزشی، علیپور ضمن به اشتراک گذاشتن این عکس بالای سر دروازه بان ملی پوش استقلال هم دو قلب قرمز و استیکر بمب گذاشته بود که همه تصور کردند منظورش پرسپولیسی شدن سیدحسین حسینی است.
علیپور این استوری را به سرعت پاک کرد و به خبرورزشی هم گفت این کار فقط یک شوخی با سیدحسین حسینی دوست صمیمی اش در اردوی تیم ملی بوده، اما این همه ماجرا نبود. اگر دوستان دقت کرده باشند در عکس دسته جمعی ۴ ملی پوش فعلی پرسپولیس یعنی علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، علی علیپور و ترابی ایستاده اند که کنارشان صادق محرمی و وحید امیری دو ملی پوش سابق این تیم هم دیده می شوند.
چرا در اردوی تیم ملی ۴ پرسپولیسی کنار وحید امیری و صادق محرمی عکس یادگاری انداخته اند؟ همه می دانیم وحید امیری و صادق محرمی فصلی ناامید کننده را در سوپرلیگ ترکیه و لیگ کرواسی پشت سر گذاشتند. اولی در ترابوزان اسپور شروع بدی نداشت، اما به مرور به یک نیمکت نشین محض تبدیل شد و نتوانست درخشش خود در جام جهانی را تکرار کند. اخباری هم منتشر شد که این باشگاه ترک، وحید امیری را در لیست خروج قرار داده و امیدوار است تیمی برای قرض دادن او پیدا کرده یا اینکه قرارداد ملی پوش ایرانی خود را فسخ کند. وحید امیری در دو بازی اخیر تیم ملی برابر سوریه و کره جنوبی هم نشانه هایی از افت محسوس خود را بروز داد تا همه متوجه شوند او با آن ستاره ایران در بازی با ...

سرخط اخبار