عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: اگر دوست خدا نباشیم دوست شیطان خواهیم بود و گزینه سومی وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا « محمد البخیتی » عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با ارسال دو توئیت راهبردی، عمق اندیشه شیعی و اسلامی حاکم بر این جنبش را به رخ جهانیان، بویژه حکام مرتجع و خائن منطقه، کشید.
وی در متن اولی که صفحه شخصی خود در پایگاه اجتماعی توئیتر منتشر نمود نوشت: " دوستی با مؤمنان در امتداد دوستی با خداست؛ همانطور که دوستی با آمریکا در امتداد ولایت شیطان است. بنابراین اگر دوست خدا نباشیم دوست شیطان خواهیم بود و گزینه سومی وجود ندارد ".
البخیتی افزود: " از این رو می بینیم که آمریکا و عوامل آن در منطقه با هم بر این مطلب اجماع دارند که ملت یمن از دوستی با مؤمنان سر باز زند؛ و این کار را شرط توقف تجاوز بر می شمرند ".
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله در توئیت دوم خود هم به واقعیت "جنگ های صلیبی" در جهان امروز اشاره کرد و نوشت: " علیرغم همه خدماتی که ترکیه به اروپایی ها در سوریه ارائه داده است، اما این خدمت رسانی ها باعث نشد که کشور های اروپایی در کنار یونان و در برابر ترکیه نایستند، زیرا اروپای مسیحی همچنان به عنوان یک امت رفتار می کند ".
وی ادامه داد: " از این رو زمانی که با سفیران اروپایی دیدار می کنیم بر ما شرط می کنند که تنها به یک حزب سیاسی تبدیل شویم؛ زیرا آن ها بخوبی درک می کنند که تحرکات مردم یمن را به عنوان یک امت چقدر برایشان خطرناک است ".
………………….............
پایان پیام/ 218-101

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار