مدیر عامل پست بانک ایران با اشاره به نامگذاری سال 99 به عنوان سال جهش تولید، از تامین مالی بخش های مولد اقتصاد برای رسیدن به این هدف به عنوان اولویت پست بانک ایران در سال جاری خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران در نخستین روز کاری سال ۱۳۹۹ با با توجه به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید، اعلام کرد: تامین مالی بخش های مولد و اشتغال زای اقتصاد ملی در راستای جهش تولید، مهمترین اولویت این بانک درسال جاری است و تلاش می کنیم نقش خود را در این راستا به خوبی ایفا کنیم.
وی افزود: قطعاً نظام بانکی کشور با تمام وجود برای کمک به تولید و جهش آن، گام برخواهد داشت و این مهم از ابتدای آغاز دوران مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور به خوبی نشان داده شد.
شیری تصریح کرد: پست بانک ایران نیز با تمام توان و ظرفیت های خود آماده تأمین مالی و ارایه خدمات به بخش های تولیدی و زیربنایی کشور به ویژه حوزه های فناوری اطلاعات و کسب و کارهای نوین و دانش بنیان، کشاورزی، آب و خاک، صنایع متوسط و کوچک، صنایع دستی و گردشگری، انرژی های نوین و دیگر بخش های مولد است.
مدیرعامل پست بانک ایران یکی از اولویت های این بانک را همواره کمک به بهبود "فضای کسب و کارها" عنوان کرد و گفت: خوشبختانه در این بخش با توجه به مأموریت بانک به عنوان بانک توسعه ای تخصصی حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات(ICT) و روستایی کشور، حمایت جدی از تأمین مالی کسب و کارهای نوین نظیر؛ استارت آپ ها، شتاب دهنده ها و ابتکارات خلاقانه انجام شده و در حوزه های روستایی نیز با تخصیص اعتبارات لازم به کسب و کارهای متوسط و خرد توانستیم برای بیش از ۵۶ هزار نفر اشتغال پایدارایجاد کنیم.
وی افزود: برنامه اهداف سپرده ای بانک برای سال ۱۳۹۹ تهیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار