بهترین نقش آفرینی های سلبریتی محبوب و جنجالی به بهانه تولد مهناز افشار +تصاویر

نیک صالحی پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶

مهناز افشار یکی از محبوب ترین بازیگران زن سینمای ایرانی می باشد که حتی حاشیه های اطراف وی نیز از محبوبیت وی نکاسته است و اکنون همزمان با تولد وی که در ۲۱ خرداد سال ۵۶ در تهران متولد شده به معرفی فیلم های برتر وی که مخاطبان خاص خود را داشتند می پردازیم. گفتنی است مهناز افشار برای فیلم قسم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر کاندید دریافت سیمرغ شد. در ادامه به بهانه تولد مهناز افشار به معرفی فیلم های برتر وی در نیک صالحی می پردازیم
تولد مهناز افشار بازیگر سینما
مهناز افشار یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازیگران زن سینمای ایران است. بازیگری که کار خود را با فیلم «شور عشق» در سینمای ایران آغاز کرد. فیلمی که زرشک طلایی بدترین فیلم آن سال سینمای ایران را از آن خود کرد اما باعث شد توجه ها به بازیگر جوانی جلب شود که شباهت چهره اش به خواننده و بازیگر قبل از انقلاب یعنی گوگوش، سریع دهان به دهان چرخید و شهرتی عظیم را برای مهناز افشار رقم زد.
مهناز افشار در دهه هشتاد، ستاره شماره اول سینمای ایران بود. او در آن سال ها در فیلم های جریان اصلی و بدنه ای بازی کرد و باعث نزدیکی بیشتر او و تماشاگران شد.
مهناز افشار
در اوایل دهه هشتاد مهناز افشار یک تغییر اساسی در مسیر بازیگری خود ایجاد کرد و سعی کرد خود را از سینمای بدنه جدا کند و با کارگردانان هنری متفاوت فیلم هایی هنریتر بازی کند که واجد ارزش های سینمایی و زیباشناسی هنری هستند. این تغییر مسیر تاثیر ویژه ای در کیفیت کار خود او هم داشت و به بازیگر جاندارتری تبدیلش کرد.
تولد مهناز افشار و معرفی فیلم های مطرح وی
۱- نهنگ عنبر
کارگردان: سامان مقدم
امتیاز کاربران: ۷.۲
...

سرخط اخبار