وزیر امور خارجه به مردم از کارزار ضد اطلاعاتی و جنگ روانی علیه ایران، در اینستاگرام گزارش داد.

به گزارش برنا ؛ محمدجواد ظریف در اینستاگرام با ارائه دو نمودار نوشت:
سلام دوستان
با تسلیت مجدد ترور وحشیانه دانشمند برجسته هسته ای کشور، شهید دکتر محسن فخری زاده، اجازه می خواهم نکته قابل توجهی را با شما در میان گذارم.
همانگونه که در خبرها دیده اید، این روزها بانیان و حامیان سیاست شکست خورده فشار حداکثری علیه ملت دلاور ایران در تلاشند تا از واپسین روزهای رژیم ترامپ برای ایجاد تشنج و نابود کردن فضای ایجاد شده برای لغو تحریم های ظالمانه بهره گیرند. 
سفرهای سراسیمه پمپئو به منطقه، ملاقات سه جانبه در عربستان و بیانیه های نتانیاهو همگی نشانگر این توطئه است که متأسفانه در روز جمعه در اقدام بزدلانه تروریستی و شهادت یکی از مدیران برجسته کشور متبلور شد.
اما همزمان با این اقدام تروریستی، کارزار ضداطلاعاتی و جنگ روانی هدایت شده از سوی همین محور اهریمنی آغاز شد، به این امید واهی که برنامه پلید پمپئو، نتانیاهو و بن سلمان برای تشنج آفرینی کامل شود.
در اولین خبر شهادت دکتر فخری زاده که در رسانه های فارسی زبان منتشر گردید، به دروغ ادعا شد که «رسانه های اسرائیلی ادعا کرده بودند که نام این دانشمند از طریق لیست های سازمان ملل به دست موساد رسیده است.» 
این مطلب ١٨٠ درجه خلاف واقعیت است و نام دکتر فخری زاده توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی در اواسط دهه ٨٠ شمسی به آژانس داده شد و در قطعنامه ١٧٤٧ مصوب ٤ فروردین ١٣٨٦ در فهرست تحریم شورای امنیت قرار گرفت.
بررسی و تحلیل کلیدواژه های ده هزار توییتی که در چند ساعت اول پس از ترور در فضای مجازی در این زمینه منتشر شد نشان می دهد که حدود ٧٩ درصد توئیت ها جهت گیری برای اختلاف افکنی داخلی (مخالفت با برجام، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار