تعویق مسابقات المپیک موجب شد تا فدراسیون والیبال به فکر فسخ قرارداد با ایگور کولاکوویچ باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، کمیته بین المللی المپیک و نخست وزیر ژاپن برای تعویق یک ساله بازی های المپیک 2020 توکیو به توافق رسیدند و مقرر شد که این رقابت ها در تابستان 2021 برگزار شود. این تصمیمِ قابل پیش بینی و البته سخت موجب شد تا وضعیت بخش قابل توجهی از ورزشکاران و مربیان تحت تاثیر قرار بگیرد. در این بین یکی از مهمترین ابهامات در ورزش ایران، شرایط تیم ملی والیبال و سرمربی آن بود.
ایگور کولاکوویچ تا پایان المپیک 2020 با فدراسیون ایران قرارداد داشت و به تعویق افتادن رقابت های المپیک موجب شد تا فدراسیون برای جلوگیری صرف هزینه های زیادی به فکر فسخ قرارداد با این مربی باشد. با اتفاقاتی که رخ داد تعیین تکلیف قرارداد ایگور کولاکوویچ و وضعیت نیمکت تیم ملی والیبال مهمترین برنامه فدراسیون والیبال در روزهای آغازین سال 99 بود که خیلی زود هم به سرانجام رسید.
ایگور کولاکوویچ که اواخر سال 95 و در زمان ریاست محمدرضا داورزنی هدایت تیم ملی والیبال را برعهده گرفت تنها در مسابقات قاره ای جهان مقام سوم را برای ایران به دست آورد. عملکرد این مربی مونته نگرویی حامیان و منتقدانی هم به همراه داشت، اما اقدام خارج از احترام وی نسبت به اهالی والیبال ایران و نشان دادن «هیس» پس از صعود تیم ملی به المپیک تعداد منتقدان وی را بیشتر کرد.
*خوش خبر: کولاکوویچ انتظار فسخ قرارداد را داشت
امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد شرایط قرارداد ایگور کولاکوویچ اظهار داشت: قرار داد کولاکوویچ تا پایان المپیک 2020 توکیو بود. ما شرایط را برای کولاکوویچ تشریح کردیم و او هم خیلی منطقی آنها را پذیرفت و اعلام کرد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار