تهران- ایرنا- نمایش «خورشید کاروان» با تغییراتی در گروه بازیگران برای اجرا در سالن همایش های بین المللی برج میلاد آماده می شود.

به گزارش روابط عمومی نمایش خورشید کاروان ، این نمایش که توسط مهدی متوسلی و بر اساس نمایشنامه هیهات  اثر زنده یاد ابوباسم حیادار نوشته شده، با کارگردانی محمود فرهنگ تمرین های نهایی خود را برای اجرا در سالن همایش های بین المللی برج میلاد سپری می کند.
سیروس همتی بازیگر، کارگردان و نمایشنامه نویس تئاتر در جدیدترین اجرای خورشید کاروان  به گروه بازیگران این نمایش پیوست. جلیل فرجاد ، کرامت رودساز ، اسدالله بابایی ، مهدی امینی به همراه تعدادی دیگر از هنرمندان و همچنین همسرایان، گروه بازیگران را تشکیل داده اند.
علاقه مندان به تماشای نمایش خورشید کاروان  که از ۱۷ تا ۲۶ مهر اجرا می شود، می توانند جهت هماهنگی های لازم با شماره تلفن های ۱۳- ۶۶۴۸۵۳۱۲ متعلق به مؤسسه فرهنگی فدک تماس حاصل کنند.
خورشید کاروان  اولین بار در سال ۱۳۷۱ و با کارگردانی حسین نورایی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران به صحنه رفت و از آن زمان تا کنون بیش از یک هزار و ۲۰۰ اجرا در تهران و شهرهای مختلف ایران و همچنین کشورهای هلند، انگلستان و امارات داشته است.
خورشید کاروان  محصول مؤسسه فرهنگی فدک است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار