مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با اشاره به تلاش برای اینکه فعالیت ها از حوزه با منطق عقلانی ارائه شود تا سوژه ای به دست دشمنان داده نشود، افزود: در حال حاضر هجمه ها علیه حوزه زیاد است.

خبرگزاری مهر: مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با اشاره به تلاش برای اینکه فعالیت ها از حوزه با منطق عقلانی ارائه شود تا سوژه ای به دست دشمنان داده نشود، افزود: در حال حاضر هجمه ها علیه حوزه زیاد است.
آیت الله علیرضا اعرافی بعد از ظهر پنج شنبه در نشست شورای معاونین و ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه که در مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، گروه های جهادی و طلابی که با شور و ذوق در هر صحنه حاضر می شوند را سرمایه اصلی و پیشاهنگان حرکت حوزه دانست و افزود: امیدوارم این مجاهدت همانند مجاهدت پیشین موجب عظمت حوزه شود.
وی با بیان اینکه از آغاز داستان ویروس کرونا، روشن بود که دست هایی در صدد هجمه علیه ایران، اسلام، انقلاب و حوزه هستند، تصریح کرد: از ابتدا تلاش بر این بود که حوزه در برابر این حوادث اقدام به هماهنگی جامعی بین بزرگان داشته باشد و در عین حال منطق قابل دفاعی که دیگران نتوانند علیه حوزه هجمه کنند، تبیین شود و ارتباط مختلف برقرار و سیاست کلی تعیین و در مسیر تبیین و حضور روحانیت هم آبرومند باشد.
عضو شورای عالی حوزه های علمیه با اشاره به تلاش برای اینکه فعالیت ها از حوزه با منطق عقلانی و گفتمان انقلابی اسلامی ارائه شود تا سوژه ای به دست دشمنان داده نشود، افزود: هجمه ها علیه حوزه علمیه بسیار بی انصافانه است.
وی با بیان اینکه امروز کارهای بسیار احمقانه و آشکار از سوی دولت مردان آمریکا صورت می گیرد، اظهار داشت: ما در چنان شرایط حساسی قرار داریم که اگر یک کار خوب را طلبه ای انجام دهد، دشمنان برخورد آن چنانی می کنند و یا اصلاً به آن توجهی نمی کنند.
آیت الله اعرافی با بیان اینکه اسلام در برابر حقایق دارای تفکر منطقی، گفتمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار