۷۰ نفر از استادان و نخبگان دانشگاه علم و صنعت با حضور در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، ضمن دیدار با آیت الله محمدی ری شهری، به لباس خدمت افتخاری این بارگاه ملکوتی ملبس شدند.

خبرگزاری شبستان، گروه قرآن و معارف، ۷۰ نفر از استادان و نخبگان دانشگاه علم و صنعت ، امروز (سه شنبه یکم بهمن ماه) با حضور در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)، ضمن دیدار با آیت الله ری شهری، به لباس خدمت افتخاری این بارگاه ملکوتی ملبس شدند .
آیت الله محمدی ری شهری، در این دیدار، با اشاره به اهمیت و جایگاه خدمت به حضرت عبدالعظیم(ع) گفت: بزرگواری که توفیق خدمتگزاری به آن برای ما حاصل شده، از بزرگان خاندان رسالت(ع) است .
آیت الله محمدی ری شهری با بیان مسئولیت های خود به ویژه در دهه اول انقلاب اسلامی اظهار کرد: برکات خدمتگزاری در این مکان مقدس از تمامی مسئولیت هایی که اینجانب در نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته ام، بیشتر بوده است و امروز این توفیق برای شما اساتید ارجمند حاصل شده، لذا باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم .
رئیس دانشگاه قرآن و حدیث با اشاره به جایگاه والای حضرت عبدالعظیم(ع) بیان کرد: در میان امامزادگان، تنها امامزاده ای که طبق آنچه از امام هادی(ع) نقل شده زیارتش برابر با زیارت سیدالشهداء است، حضرت عبدالعظیم(ع) است. هدف ما در این آستان نورانی، احیای امر اهل بیت(ع) و کمک به زمینه سازی فرهنگی حکومت جهانی اسلام و نشر آثار اهل بیت(ع) و رساندن پیام این خاندان به جهانیان است .
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اهمیت خدمتگزاری به این بارگاه ملکوتی گفت: توفیق خدمت به این سلاله پاک امام حسن مجتبی(ع) موجب برکت زندگی انسان می شود که این توفیق امری وجدانی است، ما این احساس را کردیم و ان شاء الله شما نیز احساس خواهید کرد .
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) بیان کرد: اساتید دانشگاهی در حوزه تخصصی خودشان با نیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار