اکوفارس: فرماندار ایالت میشیگان آمریکا گفت، هربار که رئیس جمهور آمریکا علیه وی صحبت می کند، وی تهدیدات جانی بیشتری دریافت می کند.

به گزارش فارس، «گرچن ویتمِر» فرماندار دموکرات ایالت میشیگان روز چهارشنبه گفت، هربار که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از او صحبت می کند تهدیدات جانی علیه وی تشدید می شود.
به نوشته پایگاه خبری « هیل »، ویتمر در مصاحبه ای گفت: «هربار که او (ترامپ) نگاهش را به سمت من برمی گرداند بیشتر به مرگ تهدید می شوم. لفاظی های خشونت آمیز [ترامپ] خریدار دارد و هیچ شکی نیست که مؤثر بوده است».
وی افزود: «به نظر حرف های ترامپ اصلاً جنبه شوخی ندارد. کسی که این ها را شوخی فرض کند واقعاً نمی داند معنی شوخی چیست».
ویتمر همچنین درباره تلاشی ناموفق برای ربودنش گفت: «این [دسیسه] هرچیزی که بخواهید درباره شخصیت این رئیس جمهور بدانید به شما نشان می دهد».
ترامپ روز سه شنبه هنگامی که در سخنرانی انتخابایت در شهر «لنسینگ» میشیگان، ویتمر را مورد انتقاد قرار می داد، هوادارانش شعار دادند: «او را زندانی کنید». رئیس جمهور آمریکا گفت ویتمر باید قدردان مأموران فدرال باشد که مانع از ربایش وی شدند. ترامپ در این باره گفت: «آدم های من بودند که او را نجات دادند. آدم های ما به او کمک کردند و او مرا به خاطر [نقشه ربایش] مقصر می داند. این را نمی فهمم».
پلیس فدرال آمریکا ۱۷ مهر امسال مدعی شد که توطئه ای را خنثی کرده که طی آن افرادی به دنبال ربودن ویتمر بوده اند. اداره تحقیقات فدرال آمریکا «اف بی آی» نیز اعلام کرد که این گروه تصمیم گرفته بود که تعداد افراد خود را افزایش داده و یکدیگر را ترغیب کنند تا با همسایگان خود در این باره گفت وگو کرده و پیامشان را منتشر کنند.
دادستان های آمریکایی ماه گذشته درخصوص تلاش برای ربایش ویتمر گفتند توطئه گران درباره استخدام ۲۰۰ نفر برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار