در حالی که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به مرز 20 میلیون نفر نزدیک می شود اخبار مربوط به واکسن کرونا نیز روز به روز به واقعیت نزدیک شده.

به گزارش جام جم آنلاین ، آنچه در ادامه می آید مروری کوتاه بر آخرین اخبار کرونا است:
*بازگشایی مدارس در آمریکا همچنان مورد اعتراض شدید بسیاری از مردم است. طبق گفته کارشناسان حضور دانش آموزان در مدارس شیوع این ویروس در سراسر ایالات متحده را شدیدتر خواهد کرد.
*آخرین خبر حاکی از آن است که واکسن کرونا بر روی چاق ها تاثیری نخواهد داشت. البته چاق ها فقط از این لحاظ سوژه نیستند، تحقیقات نشان داده افراد چاق بیشتر از افراد دیگر به شدیدترین طیف های کرونا مبتلا می شوند.
*یک سری تحقیقات چند ماهه نشان داده برخی از مردم آمریکا هنوز گمان می کنند که ویروس کرونا یک فریب جهانی است و واقعیت ندارد و به همین دلیل بسیاری از پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند.
*حضور یک مرد مبتلا به کرونا در کلیسایی در اوهایو موجب شد 91 فرد حاضر در آنجا مبتلا به این ویروس شوند.
* کارشناسان بهداشت می گویند موارد ابتلای کودکان و نوجوانان به کرونا در آمریکا به شکل هشدارآمیزی به شدت زیاد شده است.
*با ثبت ابتلای 394 فرد در یک شبانه روز در استرالیا، رکورد ابتلا در این کشور شکسته شد. این کشور اکنون با قرنطینه شدید و سراسری روبرو است.
*شمار مبتلایان به ویروس کرونا در مکزیک از مرز 475 هزار نفر گذشت.
*اندکی پس از آن که وزیر بهداشت برزیل اعلام کرد شمار قربانیان کرونای این کشور از مرز 100 هزار نفر گذشته رییس جمهور برزیل عکسی از قهرمانی تیم محبوب خود یعنی پالمیراس در حساب رسمی فیسبوک خود منتشر کرد تا شدیدترین انتقادات را به جان بخرد.
*مقامات ایالت تگزاس آمریکا خبر دادند از زمان شروع پاندمیک کرونا در این کشور هیچ زمانی تست های کرونا در این ایالت به اندازه هفت روز اخیر مثبت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار