سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: کسانی که باعث شدند الفاظی را به کار ببرم و آبرویم برود را نمیبخشم و آنها را به خدا واگذار میکنم. کسانی که وارد بازی ناوجوانمردانه شدند و از افراد فیلم میگیرند و پخش میکنند را نمیبخشم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محمود فکری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبالاستقلالمقابل ماشینسازی تبریز در هفته سوملیگ برترگفت:
از تک تک بچهها تشکر میکنم. در بازیهای اول هنوز تیم شکل خودش را پیدا نکرده ولی نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم. با بازی سخت هفته گذشته نیاز بود این هفته سه امتیاز را بگیریم. با توجه به اینکه حریف بازی بسته را انجام میداد، ایجاد فرصت برای ما سخت بود. اواخر نیمه دوم موقعیتهایی را بوجود آوردیم.
وی افزود:
هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم صحنههایی رخ داد که باید کارشناسان داوری درباره دو صحنه مشکوک به پنالتی نظر دهند. اگر دقت میکردیم، میتوانستیم بیشتر از موقعیتهایمان استفاده کنیم. امیدوارم بازیهای بعد هماهنگتر بازی کنیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره حواشی بازی با فولاد خوزستان گفت:
ناظر و داور چهارم نباید فضا را به مربیان هر دو تیم بدهند که بیاحترامی کنند تا کار به جایی برسد که حرفی از طرف کسی زده شود. ما نباید دنیال این داستانها باشیم. فوتبال ورزش جوانمردانه است و اگر بخواهیم تحریک و توهین کنیم و فضای بدی بوجود بیاوریم، کار ناجوانمردانهای صورت میگیرد.
فکری تصریح کرد:
کسانی که باعث شدند الفاظی را به کار ببرم و آبرویم برود را نمیبخشم و آنها را به خدا واگذار میکنم. کسانی که وارد بازی ناوجوانمردانه شدند و از افراد فیلم میگیرند و پخش میکنند را نمیبخشم. امیدوارم با این افراد برخورد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار