پنجره مهر؛

جریمه ۲۰۰ واحد نانوایی در قم به‌دنبال بازرسی‌های بهداشتی

لوگوی خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۵۶
قم- فرماندار قم با بیان اینکه ۲۰۰ واحد نانوایی در بازرسی های بهداشتی جریمه شده اند، گفت: سعی کردیم ترازنامه های نانوایی را بالا ببریم و این مسئله با بهداشت مطب پزشکان نیز مقایسه می شود.

دریافت 49 MB
مرتضی حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در سطح استان، شهرها و روستاها در نقاط مختلف قم ۹۰۰ واحد نانوایی وجود دارد، گفت: رعایت دستور العمل های بهداشتی در تمام نانوایی ها یکسان نیست، ولی بیشتر نانوایی ها مسائل بهداشتی را به طور مطلوب رعایت می کنند.
فرماندار قم با اشاره به اینکه شاهد تخلفات برخی از نانوایی ها در استان هستیم، افزود: حدود ۲۰۰ نانوایی در بازرسی ها جریمه شدند و بعضی از نانوایی های متخلف جریمه نقدی، قطع سهمیه یا کم اختصاص دادن سهمیه خواهند شد.
وی با تاکید بر اینکه تلاش ما بر این است نانوایی ها در مسائل بهداشتی رعایت حال مردم را کنند، ادامه داد: سعی کردیم ترازنامه ها را در نانوایی ها بالا ببریم و حتی این مسئله با مطب پزشکان نیز مقایسه می شود.
حیدری با بیان اینکه نانوایی ها در انتظار افزایش قیمت برخی فرآورده های آن هستند، گفت: شرط اصلی برای آنها افزایش قیمت، افزایش کیفیت نان و افزایش کیفیت نانوایی است که باید در دستور کار قرار گیرد

سرخط اخبار