کاران مووی یکی از برترین وبسایت هایی بود که در ایران امکان دانلود فیلم را برای ایرانیان فراهم آورد. این وبسایت دارای مزیت ها و امکانات فراوانی است که سبب شده تا این رسانه به عنوان یکی ازمحبوب ترین رسانه های دانلود فیلم و سریال در بین کاربران ایرانی شناخته شود.

دانلود فیلم یکی از بهترین امکاناتی بود که اینترنت برای مردم سرتاسر جهان فراهم آورد . کاران مووی یکی از برترین وبسایت هایی بود که در ایران امکان دانلود فیلم را برای ایرانیان فراهم آورد . این وبسایت دارای مزیت ها و امکانات فراوانی است که سبب شده تا این رسانه به عنوان یکی ازمحبوب ترین رسانه های دانلود فیلم و سریال در بین کاربران ایرانی شناخته شود . مهم ترین شاخصه ای که می توان برای کاران مووی در نظر گرفت آرشیو بسیار وسیع و جامع آن می باشد به گونه ای که در آرشیو این سایت می توان هزاران فیلم در ژانر های مختلف یافت . جامعیت این آرشیو سبب شده تا کاران مووی تقریبا بیشتر آثار سینمایی را از دیر باز تا آخرین تولیدات سینمایی در خود جای دهد .
آپدیت بودن و داشتن لینک مستقیم از دیگر فاکتور هایی است که سبب محبوبیت کاران مووی در بین کاربران شده است . داشتن لینک مستقیم در کاران مووی سبب شده تا کاربران از انتقال های پی در پی به سایت های دیگر دور شوند از طرفی دیگر آپدیت بودن آن سبب شده تا جدید ترین آثار سینمایی روز دنیا با اختلاف بسیار اندک بر روی کاران مووی قرار بگیرد . از جمله آثار جدید منتشر شده بر روی کاران مووی می توان به فیلم چهار انگشت ، سامورایی در برلین و سریال کرگدن اشاره نمود . در ادامه این مطلب قصد داریم تا این آثار جدید را مورد نقد و بررسی قرار دهیم .
دانلود فیلم چهار انگشت و بررسی آن
چهار انگشت نام یکی از فیلم های محبوب این روز ها در دنیای سینما است که محبوبیت بسیار زیادی دارد . این فیلم در رابطه با دو دوست است که به تایلند سفر می کنند تا یکی از مشکلات خود را بر طرف نمایند . ایستاده نام یکی از این دو دوست است که به کمک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار