گروه ناجا - فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و کشف 714 کیلوگرم موادمخدر در منطقه مرزی میرجاوه خبر داد.

سردار "محمد ملاشاهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، گفت: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، مرزداران این فرماندهی طی چند شبانه روز کار اطلاعاتی از فعالیت باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و جا به جایی محموله مواد مخدر به وسیله یک دستگاه خودروی تویوتا در منطقه مرزی میرجاوه مطلع شدند که سریعاً موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: دلاور مردان هنگ مرزی میرجاوه با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان و با اجرای طرح مهار در سطح حوزه استحفاظی، با کنترل و انسداد مسیرهای تردد قاچاقچیان و انجام کمین هدفمند سوداگران مرگ را در نوار مرزی مشاهده کردند.
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ که خود را در تنگنا و محاصره مرزداران می دیدند با مخفی کردن خوردو سعی بر متواری شدن از محل را داشتند که مرزداران موفق شدند طی عملیاتی سریع و منسجم یک نفر از قاچاقچیان را دستگیر و خودروی مذکور را توقیف کنند.
سردار ملاشاهی با بیان اینکه تلاش مرزداران برای دستگیری سایر قاچاقچیان ادامه دارد، گفت: مأموران مرزبانی در پاک سازی از محل عملیات، 714 کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای در لابه لای بوته زارها دپو شده بود را کشف کردند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مجاهدت های مرزداران استان و همکاری صمیمانه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی، خاطرنشان کرد: مرزهای ایران اسلامی خصوصاً مرزهای پهناور استان سیستان و بلوچستان با زحمات و حضور شبانه روزی مرزداران و با همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و با حمایت های همیشگی مرزنشینان غیور برای زندگی و هرگونه فعالیت اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و... در امنیت کامل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار