تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان ایران به صحبت های روزهای اخیر سرمربی اسبق تیم ملی اشاره کرد و گفت: دلیل اینکه او این روزها چنین مطالبی را عنوان می کند برای همه مشخص است و این چیزی نیست جز ایجاد حاشیه و مشکل آفرینی در اسکی ایران.

«سمیرا زرگری» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، به ایجاد حواشی از سوی سرمربی اسبق تیم ملی در ماه های اخیر اشاره کرد و افزود: وی همه تلاش خود را برای ایجاد حاشیه و درگیری در اسکی ایران به کار بسته است.
وی در ادامه به آسیب رساندن به یکی از اسکی بازان رده سنی نونهالان که رقیب فرزند این مربی بود نیز اشاره کرد و گفت: مطالبی که در این خصوص از سوی رییس فدراسیون گفته شد درست است. این مربی به بازیکن رقیب فرزند خود آسیب رسانده و البته این روزها به دلیل نمایان شدن واقعیت فشارهای زیادی بر روی خانواده این اسکی باز وجود دارد.
زرگری افزود: از زمانی که ورزشکار بودم آزار و اذیت و صدمه زیادی دیدم ولی هیچ وقت درجا نزدم و از وقتی که سرمربی تیم ملی شدم تلاش کردم تا عدالت را رعایت کنم.
او اضافه کرد: جدا شدن تیم های مردان و زنان را مدیون «سیدعبدی افتخاری» رییس فدراسیون اسکی هستیم. او با مدیریت و شجاعتی که دارد نمی گذارند حقی از کسی پایمال شود، ولی متاسفانه عده ای بعد از حضورم به عنوان سرمربی تیم ملی شروع به تخریب من و فدراسیون کردند و خدا را شکر از زمانی که دختران تیم ملی جدا شدند، اعتماد به نفس پیدا کردند و دیگر تحقیر نمی شوند و هیچ بی احترامی به آنها نمی شود. هر کسی که در مربیگری تلاش کند و دانش فنی خود را بالا ببرد و به تازه ترین داده های علم مربیگری آشنا باشد، می تواند در عرصه مربیگری پیشرفت کند و با ادعا کردن نمی شود مربی خوبی بود.
سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان به توجه نکردن به رده های سنی پایه در دوران گذشته اشاره کرد و گفت: افتخاری تمرکز اصلی فدراسیون را بر روی گروه های سنی پایه قرار داده و بیش از ۲۰۰ ست لوازم کامل اسکی بین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری