ژانر ادونچر و به خصوص زیرشاخه پازل آن یکی از سبک هایی است که به شدت کم تر از حقش به ان توجه می شود.انواع دوبعدی و سه بعدی آن تفاوت نمی کند، در هر صورت آن طور که باید دیده نمی شوند. این بازی ها به واسطه معماهای نسبتا وقت گیر و شاید نیازمند به حوصله بودنشان، چندان پرطرفدار نیستند و بازی هایش هم پس از مدتی فراموش می شوند. در نسل هشتم شاهد اوج این موضوع بودیم و با وجود برخی آثار خوب در این سبک، به دلیل وجود بازی های بزرگ زیادی که در این نسل عرضه شدند و البته در سبک های محبوبی هم بودند، اجازه چندانی برای خودی نشان دادن به این بازی ها داده نشد. حتی عنوان بسیار خوبی چون Trine 4 هم چندان در ذهن ها ماندگار نشد و نسبتا زود جایش را به اسم های دهن پرکن این نسل داد.
یکی از بازی هایی که از عناوین مورد انتظار طرفداران سبک ادونچر است و به زودی به دست گیمرها می رسد، Skully است. این عنوان همان طور که از نامش پیداست ماجراجویی های یک اسکلت را به تصویر می کشد که ناخواسته وارد مهلکه مرگباری می شود که جان هزاران نفر وابسته به موفقیت او می شود. این بازی با عنوان بامزه اش سوژه نقد امروز گیمفاست و با نقد و بررسی نسخه ی دسترسی زودهنگام بازی Skully ساخته شرکت Finish Line و انتشار Modus Game در خدمت شما هستیم. با گیمفا باشید.
بازی تنها حالت تک نفره دارد; بنابراین باید داستان برگ برنده آن باشد و همراه با گیم پلی حجت را بر گیمرها تمام کنند. خوشبختانه این اتفاق تا حد زیادی افتاده و شاهد یک داستان و روایت منطقی و زیبا خستیم. البته نباید انتظار داستان پیچیده با شخصیت پردازی های بی نقص انتظار داشته باشید. بازی با وجود ادونچر بودن و جتی داستان حماسی اش با ...

سرخط اخبار