مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان قم گفت: تماس های ثبت رسیده با سامانه۴۰۳۰ مشاوره تخصصی در زمینه کرونا از هفتصد هزار به بیش از ۶ میلیون تماس رسیده است.

- اخبار استانها -
جواد صالحی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قم ، اظهار داشت: دانشجویان بسیجی پزشکی و پیراپزشکی استان که توانایی پاسخگویی به سؤالات مردم درزمینه ابتلا به ویروس منحوس کرونا دارند ساماندهی شدند.
وی افزود: تعداد دانشجویان درحال فعالیت در کشور بیش از 200 نفر است که پنجاه نفر از آنان از دانشگاه های قم هستند، این دانشجویان فعالیت خود را از 7 صبح آغاز و تا ساعت 12 شب ادامه دارد، هر شیفت به مدت یک ساعت و نیم است که دانشجویان از یک شیفت تا به تعداد توانایی شان فعالیت می کنند.
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان قم عنوان کرد: تماس های ثبت رسیده با سامانه4030 مشاوره تخصصی درزمینه کرونا از هفتصد هزار به بیش از 6 میلیون تماس رسیده است.
قدردانی ارتش از ابراز لطف اقشار مختلف جامعه در مقابله با کرونا
دزفول| اربعینی ها در کنار مردم برای شکست کرونا/ پخت غذا توسط موکب های اربعین + تصاویر
آمار مبتلایان ویروس کرونا در آسایشگاه کهریزک اعلام شد
صالحی ضمن یادآوری تلاش های مخلصانه این دانشجویان برای کمک به همشهریان و بالا بردن سطح اطلاعات شهروندان نسبت به ابتلا به ویروس کرونا تصریح کرد: دوری دانشجویان بسیجی از محل آلوده به ویروس کرونا و پاسخگویی شان نسبت به سؤالات در منزل سبب افزایش و انگیزه شان برای کمک به مبتلایان و شناسایی افراد مبتلابه ویروس کرونا است.
وی افزود: با توجه به بالا بودن تماس ها با سامانه 4030 و نگرانی دانشجویان نسبت به وجدان و علمی که به موضوع دارند و شناسایی مبتلایان به کرونا تا پایان شیوع ویروس کرونا پای کار خواهیم ماند.
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان قم تصریح کرد: در صورت خستگی دانشجویان ...

سرخط اخبار