همیشه مجبور نیستید که از صفحه کلید اصلی آیفون یا آیپد خود استفاده کنید. در این مقاله به نصب کیبوردهای شخص ثالث بر روی آیفون و آیپد پرداخته و همچنین روش استفاده از آن ها را نیز از خاطر می گذرانیم.
با نصب صفحه کلید شخص ثالث بر روی آیفون یا آیپد خود می توانید همه چیز از تصاویر گیف (GIF) و پیشنهادات ایموجی گرفته تا جست و جوی گوگل را به دستگاه خود اضافه کنید. از آنجایی که این یک عملکرد سیستمی است، پس نباید انتظار داشته باشید که به سادگی نصب یک اپلیکیشن انجام شود. در حقیقت، این روند کمی پیچیده است.
البته پیش از شروع کار باید ابتدا یک صفحه کلید شخص ثالث را از فروشگاه اپ استور دانلود کنید. در زیر پیشنهاداتی را در این باره مطرح می کنیم:
Gboard :  یک صفحه کلید همه فن حریف که محصول شرکت گوگل است. احتمالا هر قابلیتی که تصور می کنید، در صفحه کلید Gboard وجود داشته باشد. می توانید گیف ها را جست و جو کرده، از گوگل ترنسلیت استفاده کنید و همچنین به مضمون ها، تایپ ژستی و جست و جوی گوگلی نیز دسترسی داشته باشید. Microsoft Swiftykey Keyboard:  یک جایگزین قدرتمند برای Gboard، مخصوصا در زمینه ارائه پیشنهادات خودکار. البته شخصی سازی و تایپ ژستی آن نیز عملکرد بدی ندارند. GIF Keyboard :  اگر قصد استفاده از GIPHY را ندارید، آنگاه صفحه کلید GIF Keyboard شرکت Tenor می تواند بهترین جایگزین جهت ارسال گیف ها به صورت مستقیم از کیبورد شما باشد. شیوه نصب صفحه کلید شخص ثالث بر روی آیفون و آیپد
حال که صفحه کلید موردنظر خود را از فروشگاه اپ استور دانلود کرده اید، وقت آن فرا رسیده که فرایند نصب را آغاز کنید. جهت انجام این کار لازم نیست که ...

سرخط اخبار