رئال مادرید در حالی چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اینترمیلان می رود که ۷ مشکل اساسی در تیم خود می بیند.

به گزارش مشرق ، چهارشنبه شب در چارچوب بازی چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید در ورزشگاه «جوزپه مه آتزا» میهمان اینترمیلان است.
در جدول گروه B رقابت به شدت بالا گرفته و بوروسیا مونشن گلادباخ با ۵ امتیاز صدرنشین است و شاختاردونتسک با ۴ امتیاز دوم، رئال مادرید با ۴ امتیاز سوم و اینترمیلان با ۲ امتیاز در قعرجدول جای گرفته اند.
رئال مادرید که ابتدای این هفته بدون حضور بازیکنان اصلی خود با ویارئال مساوی کرد، می خواهد با پیروزی در این جدال هم از کیفیت پایین خود فاصله گیرد و هم خود را به صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا نزدیک کند.
در این گزارش سعی داریم به ۷ نکته کلیدی و مشکل اساسی در رئال مادرید برای بازی مقابل شاگردان آنتونیو کونته بپردازیم.
*بهبود ثبات دفاعی
رئال مادرید همیشه مدافعان قدرتمندی در ترکیب خود داشته و یکی از علت های درخشش آنها در سال های اخیر، حضور این مدافعان در ترکیب بوده است.
پس از رفتن رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس زیدان در کنار اینکه قصد داشت مشکل خط تهاجمی تیم را حل کند به فکر دفاع خود بود و توانست در فصل گذشته آمار فوق العاده ای را به ثبت رساند.
در دومین بخش مربیگری زیدان در رئال مادرید یکی از نکات کلیدی تیم، گل خوردن پایین رئالی ها بود. شاگردان زیدان فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ در ۵۱ بازی ۴۳ گل دریافت کردند که آمار آنها میانگین ۰.۸ گل در هر بازی بود. اما این فصل رئال مادرید تنها در ۱۲ بازی ابتدایی لیگ ۱۷ گل دریافت کردند و آمار ۱.۴ گل در هر بازی را ثبت کردند. اختلاف آمار بسیار فاحش است و نشان می دهد تیم کنونی زیدان با مشکل بزرگ خط دفاعی روبه رو است.
بیشتر بخوانید:
نبود سرخیو راموس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار