گروه استان ها - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان با بیان اینکه ۵۰۰ رزمنده زنجانی در هفته دفاع مقدس به شکل ویدئوکنفرانس و کشوری تجلیل می شوند، گفت: کرونا سبب شد رژه نیروهای مسلح امسال در زنجان لغو شود.

- اخبار استانها -
قاسم محمدی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان به فرارسیدن هفته دفاع مقدس اشاره و اظهار داشت: دفاع مقدس گنج گرانب هایی است که تاریخ هیچ گاه رشادت های جوانان این مرز و بوم را فراموش نخواهد کرد. همه مسئولان وظیفه دارند هرساله سالگرد دفاع مقدس را نسبت به سال های گذشته باشکوه تر برگزار کنند.
وی به پای کار آمدن همه دستگاه های اجرایی استان برای گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: برگزاری گرامیداشت هفته دفاع مقدس نباید بر عهده یک سازمان و یا یک نهاد باشد و همه دستگاه های اجرایی و شهرداری زنجان باید پای کار بیایند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان در ادامه با بیان اینکه بخاطر شیوع ویروس کرونا رژه نیروهای مسلح در زنجان برگزار نمی شود، گفت: شیوع ویروس کرونا سبب شد بسیاری از یادواره های شهدا و مراسم های نمادین در این هفته لغو شود.
جوانان امت های اسلامی از رشادت شهدای دفاع مقدس درس می گیرند
480 برنامه هفته دفاع مقدس در رشت برگزار می شود
ویژه برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس در استان کردستان برگزار می شود/ تجلیل از 2هزار رزمنده کردستانی
وی از تجلیل 500 رزمنده زنجانی در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: این برنامه به شکل کشوری و با سخنرانی مقام معظم رهبری و هزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.
محمدی از نواختن زنگ دفاع مقدس در مدارس استان زنجان خبر داد و گفت: امسال سال تحصیلی نسبت به سال های گذشته حدود دو هفته زودتر برگزار شد ولی قطعا امسال به شکل نمادین زنگ دفاع مقدس در مدارس نواخته می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار