قلعه نویی: نمی گویم به خاطر حرف هایم مرا کجاها بردند

اکوفارس پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰
اکوفارس: سپاهان با کمترین تغییرات تنها تیمی از جمع چهار مدعی اصلی قهرمانی فصل گذشته است که با ثبات کادرفنی اش برای کسب قهرمانی آماده می شود.

به گزارش" ورزش سه" امیرقلعه نویی اینروزها همراه تیمش سپاهان در کردان اردوی آماده سازی را برگزار کرده است. او و تیمش فصل گذشته در هر دو جام لیگ برتر و جام حذفی مدعی اصلی قهرمانی بودند اما در رقابتی نزدیکی که با پرسپولیس داشتند در لیگ و در روز اخر؛ قافیه را به آنها باختند و در نیمه نهایی جام حذفی باز هم مغلوب تیم سرخپوش پایتخت شدند.
قلعه نویی در پایان فصل و بعد از جدایی چند بازیکن اصلی با جذب بازیکنان مورد نظرش ترکیب سپاهان را برای فصل آینده ترمیم کرد. او مثل سال قبل در زمان مناسب و در حالی رقیبان اصلی به دنبال مسایلی چون انتخاب و قرارداد با سرمربی جدید بودند اردوهای تیمش را آغاز کرد و حالا می توان گفت که سپاهان لیگ نوزدهم از اصلی ترین مدعیان قهرمانی است. با امیرقلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر فوتبال ایران درباره مسایل مختلف گفت و گوی مفصلی انجام داده ایم که در زیر می خوانید:
*سپاهان از میان چهار مدعی اصلی قهرمانی فصل گذشته تنها تیمی است که ثبات داشته است و در فصل نقل و انتقالات توانست تیمش را با جذب بازیکنان ترمیم کند. آیا می توان گفت که سپاهان در حال حاضر مدعی بالقوه قهرمانی در سال آینده است؟
سلام و عرض ادب دارم و از مجموعه شما تشکر می کنم که جزو مجموعه هایی است که در راه اعتلای ورزش به خصوص فوتبال قلم می زند. درباره سپاهان باید بگویم زمانی که تیم را تحویل گرفتم شرایط خوبی نداشت، همه دیگر می دانند که منچستریونایتد بعد از آقای فرگوسن در شرایطی افتاد که هنوز نتوانسته از آن خارج شود؛ می توانم به میلان و اینتر هم اشاره کنم که زمانی قطب های فوتبال اروپا بودند اما سال ها است که در کشور خودشان هم نتیجه نمی گیرند. 
در ...

سرخط اخبار