از نسخه جدید تی نیوز بازدید فرمایید و نظرات ارزشمند خود را از طریق بخش "بازخورد" اعلام نمایید
تی نیوز یک جستجوگر تخصصی خبر است و بصورت هوشمند و بدون دخالت انسانی، اقدام به جمع آوری اخبار منتشرشده از پایگاه های خبری ثبت شده درستاد ثبت اینترنتی پایگاه های خبری یاستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی می نماید و تی نیوز اخبار را با حفظ امانتداری و بدون دخل و تصرف در معرض جستجو قرار می دهد | واحد فوریتهای حقوقی تی نیوز 50002440 - درصورت فوریت موضوع را با ذکر دلیل قانونی به شماره مذکور پیامک فرمایید
close
دیگران چه می خوانند

استارتاپ ویکند شیراز
زمان دریافت خبر: دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 ساعت 11:55


کد خبر : 14043567

گیلاغرب - قصرشیرین - فرماندار گیلانغرب از ثبت نام نهایی 662 داوطلب برای شرکت در رقابت چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان خبر داد.

ˈاردشیر رستمیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آرخین زمان ثبت نام داوطلبان تا ساعت 24 روز گذشته بود و در مدت یک هفته زمان ثبت نام، این تعداد داوطلب با مراجعه به فرمانداری و بخشداری های مرکزی و گواور نام نویسی کردند.

وی تاکید کرد: از مجموع افرادی که برای عضویت در شوراهای اسلامی ثبت نام کردند، 56 نفر داوطلب عضویت در شورای اسلامی شهر گیلانغرب و 17 نفر نیز داوطلب عضویت در شورای شهر سرمست هستند.

رستمی اظهار کرد: همچنین از 589 نفر کاندیداهای عضویت در شوراهای اسلامی روستای های این شهرستان 356 نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و 233 نفر نیز برای شوراهای اسلامی روستاهای بخش گواور ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه استقبال از ثبت نام برای انتخابات این دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان نسبت به دور گذشته چشمگیر بوده است، گفت: از میان کاندیداهای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی پنج نفر زن هستند.

فرماندار گیلانغرب از آغاز کار بررسی مدارک و صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها از سوی هیات های اجرایی و نظارت این شهرستان خبر داد و افزود: همه شرایط برای ...

منبع خبر ایرنا (www.irna.ir) است و جستجوگر هوشمند تی نیوز در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (14043567) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002440 پیامک بفرمایید.


دریافت لحظه‌ای خبرها روی مرورگر، بدون مراجعه به سایت، از طریقنصب نوار ابزار تی نیوز
خوانندگان این خبر،خبرهای زیر را نیز خوانده اند

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت دانش بنیان راهکار سرزمین هوشمند ( 88872011 21 98 + )

تی نیوز یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت انسانی توسط نرم افزار جستجوگر جمع آوری میشود و تی نیوز در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد