۱۰ اشتباه تاریخی دروازه بان ها در لیگ برتر ایران

دریافت خبر : شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸
اشتباه محسن فروزان، دروازه بان تیم تراکتورسازی در بازی برابر سپیدرود برای این دروازه بان باتجربه دردسرساز شد؛ هر چند این اولین و آخرین اشتباه فاحشی نبوده که یک دروازه بان در لیگ برتر ایران انجام داده است.

آفتاب نیوز :
 «بازی تیم های تراکتورسازی و پدیده در هفته بیست وپنجم رقابت های لیگ برتر علاوه بر شکست یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر با حواشی همراه بود. محسن فروزان دروازه بان تراکتورسازی روز خوبی را در این بازی سپری نکرد و روی گل اول اشتباه محرزی داشت. با این حال بعد از مسابقه او از سوی مالک باشگاه به طور موقت از تیم کنار گذاشته شد. اما اشتباه او قطعاً آخرین اشتباه یک دروازه بان نخواهد بود و اتفاقی است که در بالاترین سطوح فوتبال جهان هم رخ می دهد.
در اینجا نگاهی داریم به ۱۰ اشتباه تاریخی که دروازه بان ها در ادوار مختلف لیگ برتر مرتکب شده اند:
۱- سیدمهدی رحمتی (استقلال)
کاپیتان باتجربه استقلال در لیگ شانزدهم و در بازی تیم های استقلال و پدیده در مشهد در دفع توپ اشتباه کرد و دروازه این تیم باز شد. در این صحنه او پاس رو به عقب مدافع تیمش را در حین دفع کردن با شوت به بدن مهاجم پدیده کوبید و همین توپ وارد دروازه استقلال شد.
۲- سوشا مکانی (پرسپولیس)
در لیگ چهاردهم اشتباه های سوشا مکانی ۹ امتیاز را از پرسپولیس گرفت اما بزرگ ترین اشتباه او در ثانیه ۳۰ بازی با فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی رقم خورد. او قصد داشت پاس به عقب بنگر را دفع کند اما توپ از روی پایش رد و وارد دروازه شد.
۳- حامد لک (تراکتورسازی)
حامد لک در لیگ چهاردهم دروازه بان تراکتورسازی بود. در بازی با فولاد خوزستان در حالی که تراکتورسازی یک بر صفر از حریف پیش بود، یک توپ آرام با ارتفاع را که به سمت دروازه آمد، نتوانست بگیرد و همین توپ را مهاجم فولاد تبدیل به گل کرد.
۴- پرویز کریمی (استقلال اهواز)
در بازی تیم های تراکتورسازی و استقلال خوزستان پرویز کریمی دروازه آبی ها ...

[ مشاهده متن کامل ۱۰ اشتباه تاریخی دروازه بان ها در لیگ برتر ایران آفتاب نیوز ]