جنیفر لوپز عکس های تازه ای با نامزدش را منتشر کرد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۳:۲۴
جنیفر لوپز عکس های تازه ای با نامزدش را منتشر کرد
جنیفر لوپز و الکس رودریگز در حدود یک هفته پیش نامزدی خود را رسماً اعلام و در پیج اینستاگرامیشان عکس هایی از اهدای حلقه نامزدی الماس به یکدیگر را منتشر کردند.

جنیفر لوپز و الکس رودریگز از دو سال قبل در مراسم های مختلف با هم دیده می شدند، اما شاید کمتر کسی بداند که آن ها از بیست سال پیش همدیگر را می شناختند، و رابطه آن ها به بیست سال پیش باز می گردد.
بنا به گزارش Mirror رودریگز برای مدتی طولانی یکی از طرفداران جنیفر لوپز بود و بیست سال پیش، از جنیفر خواسته بود یکی از پوستر های جنیفر را برای او به عنوان یادگاری امضا کند. هجده سال از آن روز می گذرد و حالا جنیفر لوپز و الکس رودریگز رسماً با هم نامزد شده اند.
این ششمین ازدواج جنیفر لوپز می باشد. او قبل از رودریگز با افرادی، چون کریس جاد، اوجانی نوآ، مارک آنتونی، بن افلک و شان کامز نامزد کرده بود. مارک آنتونی پدر دوقلو های جنیفر لوپز است. الکس رودریگز نیز قبل از جنیفر لوپز با ستاره هایی، چون کامرون دیاز، کیت هادسون و مدونا دیده شده بود.
این ازدواج دوم الکس رودریگز است، او از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۸ با سینثیا اسکرتیس ازدواج کرده بود که حاصل ازدواج آن ها دو دختر به نام های ناتاشا ۱۴ ساله و الا ۱۰ ساله می باشد. پس از نامزدی جنیفر و الکس رودریگز رابطه الا و ناتاشا با دوقلو های ۱۱ ساله جنیفر لوپز از شوه ...

[ مشاهده متن کامل جنیفر لوپز عکس های تازه ای با نامزدش را منتشر کرد پارسینه ]