امروز قیمت دلار و طلای 18 عیار ثابت ماند. قیمت دلار همچنان در برابر کاهش مقاومت می کند و بر مرز 13 هزار تومان ایستاد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، دلار در چند روز اخیر مقاومتی جدی برابر کاهش قیمت کرده است، در حالی که نرخ دلار در بازار آزاد به نیمه کانال سیزده هزار تومان نیز رسیده است؛ اما در صرافی های بانکی قیمت هر دلار به ۱۳ هزار تومان رسید که این قیمت از نظر فعالان بازار سد مقاومتی دلار تلقی می شود و شکسته شدن این سد می تواند زمینه را برای ماندگاری دلار در کانال دوازده هزار تومان فراهم نماید. هر دلار در صرافی های بانکی به قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می شود.
قیمت هر یورو در بازار نیز به ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان رسیده است که نسبت به دیروز کاهشی اندک را تجربه کرد. در صرافی های بانکی هر یورو از مردم نیز به قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می شود.
قیمت طلا 18 عیار ثابت ماند
امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 776 هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 770 هزار تومان است.
در بازار آزاد قیمت نیم سکه بهار آزادی 2 میلیون و 449 هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و 470 هزار تومان و قیمت سکه گرمی 928 هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای 18عیار هم 490 هزار و 800 تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1539.6 دلار معامله می شود.
همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت طلای 24عیار 654 هزار و 400 تومان و قیمت هر مثقال طلا 2 میلیون و 129 هزار تومان تعیین شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار