پارسینه: اداره کل روابط عمومی بانک سپه بر اساس رأی هیئت داوران شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی و هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران موفق به کسب سه عنوان مدیر برتر روابط عمومی کشور، نشان ویژه روابط عمومی اثربخش و روابط عمومی برتر در رشته ارتباطات الکترونیک و مجازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی و هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در سال ۱۳۹۹ با حضور متخصصین و اساتید برجسته ایرانی و خارجی با موضوع بررسی تأثیرات کرونا بر روابط عمومی و فعالیت های ارتباطی طی روز های ۲۰ و ۲۱ آبان ماه برگزار و از برترین های روابط عمومی کشور تقدیر شد.
این سمپوزیوم با توجه به شیوع بیماری کرونا، به صورت مجازی برگزار و تنها سازمان ها و شرکت های برتر در مراسم اختتامیه دعوت شدند و ۱۱۰۰ نفر از اعضاء انجمن جهانی روابط عمومی از ۱۰۰ کشور و ۸۰۰ نفر از ایران به صورت مجازی در این سمپوزیوم شرکت کردند.
• دریافت لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی
بر اساس این گزارش غلامرضا اسکندری رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه بر اساس رأی هیئت داوران جشنواره به دلیل توفیقات مؤثر در دوران مدیریت روابط عمومی، طراحی نظام ارتباطی شایسته و اهتمام در توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی در بانک سپه، لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی را دریافت کرد.
• دریافت نشان ویژه روابط عمومی اثربخش
هیئت داوران سمپوزیوم بین المللی و هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، بانک سپه را به دلیل استفاده بهینه از ظرفیت های روابط عمومی و کاربرد خردمندانه آن ها در فرآیند ادغام بانک ها طی دو سال اخیر شایسته دریافت نشان ویژه دانست و نشان ویژه روابط عمومی اثربخش را به اداره کل روابط عمومی بانک سپه اعطا کرد.
• دریافت لوح سپاس روابط عمومی برتر
لوح سپاس روابط عمومی برتر در رشته ارتباطات الکترونیک و مجازی این دوره از جشنواره نیز بر اساس نظر داوران به دلیل رعایت استاندارد های علمی و صنفی و خلاقیت در کار و داشتن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار