اقدام و عمل انقلابی در جبهه انقلاب باعث پیروزی شد/ بدون طبقه بندی به مردم خدمت کنیم

فارس نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۷
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اقدام و عمل انقلابی در جبهه انقلاب باعث پیروزی شد، گفت: باید زیست انقلابی و مؤمنانه داشته باشیم و بدون طبقه بندی به مردم خدمت کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرری، محمدباقر قالیباف عصر امروز در گردهمایی بزرگ جهادگران اظهار کرد: جوانان ما در گام دوم انقلاب از رهبر و امامشان مستقیما تدابیر و فرامین این بزرگوار را دریافت کنند و به آن عمل کنند.
وی گفت: شکر نعمت این است که جهادگران و جوانان این کشور اجازه ندهند این پیام و رهنمود مقام معظم رهبری لحظه ای متوقف شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان داشت: جوانان عزیز زمانی که وارد این جلسه شدم و شور و نشاط را در جلسه دیدم به یاد دوران جوانی خودم در عید سال 58 که چند ماه از پیروزی انقلاب نگذشته بود، افتادم.
قالیباف تأکید کرد: آن روز انقلاب هنوز پا نگرفته بود و من یادم می آید که جوانان انقلابی و توده های مردم همه با هم از همه جا برای سازندگی انقلاب حرکت می کردند.
وی تشریح کرد: اما یکسال این تلاش ادامه پیدا کرد و در سال 59 رژیم بعث به کشور حمله ور شد و کار جهادی از روستاها به خط مقدم جبهه انتقال پیدا کرد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اولین خطاب رهبر انقلاب به جوانان جهادی است، تصریح کرد: امروز بعد از چهل سال از انقلاب اسلامی، که رهبر انقلاب در پیام گام دوم انقلاب خطاب به جوانان فرمود که جوانان منتظر تعارف و واگذاری کارها و سمت ها نباشد.
قالیباف تاکید کرد: همانطور که امنیت را مدیون جوانان هستیم رهبر امروز پرچم خدمت را به دست جوانان داده است و جوانان باید این پرچم را در راه پیشرفت و تحول اقتصاد به قله های موفقیت برسانند و این جوانان بدون وابستگی به بروکراسی های اداری به پیش روند.
وی در پایان با بیان اینکه اقدام و عمل انقلابی در جبهه انقلاب باعث پیروزی شد، خاطرنشان کرد: باید زیست انقلابی و مؤمنانه داشته ...

سرخط اخبار