مردم شهرهای اصفهان، شهرضا و نجف آباد فردا در اعتراض به آشوب اشرار تجمع اعتراضی برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مردم انقلابی ایران پس از انقلاب اسلامی همواره در برهه های مختلف زمانی در شرایط حساس و با وجود تنگاها از کیان کشور و انقلاب اسلامی دفاع کرده اند و به دشمنان نظام اسلامی نشان داده اند که در برابر دشمنان اسلام همواره شعارشان وحدت است و اجازه نخواهند داد خدشه ای به انقلاب اسلامی وارد شود.
پس از آن که در روزهای اخیر و با تصمیم سران قوا، دولت اقدام به افزایش و سهمیه بندی قیمت بنزین کرد، برخی از مردم کشور نسبت به این موضوع به این موضوع اعتراض کردند و این موضوع را به صورت مسالمت آمیز در سراسر کشور نشان دادند؛ اما در این میان بودند افرادی که از این اعتراض مسالمت آمیز مردم سوء استفاده کردند و اقدام به تخریب برخی از اماکن عمومی در شهرها کردند و برخی از اموال عمومی را به آتش کشیدند.
در این میان در استان اصفهان نیز، شهر اصفهان و نجف آباد از تخریب این اشرار در امان نماند و به برخی از تاسیسات شهری از جمله بانک ها، ایستگاه های اتوبوس و.... آسیب های جدی وارد شد.
مردمی که در این راه مشاهده کردند اعتراضشان توسط افراد آشوبگر و منافق و ضد انقلاب در حال انحراف شدن است، سعی کردند که صف خود را از اشرار جدا کنند و برای نشان دادن این موضوع اقدام به تجمعات اعتراضی نسبت به تخریب اموال عمومی توسط آشوبگران کردند.
در همین راستا اجتماع مردم اصفهان صبح روز پنجشنبه 30 آبان ساعت 9:30 صبح در میدان انقلاب اسلامی این شهر برگزار می شود.
همچنین فردا چهارشنبه 29 آبان همزمان با نماز ظهر و عصر تجمع مردم نجف آباد در میدان امام این شهر برگزار خواهد شد.
مردم شهرضا نیز فردا چهارشنبه 29 آبان از ساعت 11 صبح در محکوم کردن اغتشاشات اخیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار