مصوبه شورای عالی ترافیک کشور در خصوص اتصال انتقالی مترو اسلامشهر به خط ۳ مترو تهران از طرف وزارت کشور به دستگاه های اجرایی مرتبط ابلاغ شد.

به گزارش مرکز ارتباطات شهرداری اسلامشهر، پس از تصویب طرح یکپارچه بودن امتداد خط ۳ مترو تهران به اسلامشهر و انتقالی بودن ایستگاه آزادگان در شورای عالی ترافیک در اواخر سال گذشته ، روز یکشنبه این مصوبه از سوی وزارت کشور به دستگاه های اجرایی مرتبط ابلاغ شد تا شهروندان اسلامشهری بتوانند با استفاده از خط ۳ شبکه عظیم مترو پایتخت از ایستگاه مبداء، به طور مستقیم و بدون تغییر خط و قطار، به هر نقطه از پایتخت سفر نمایند.
پیشتر بحث بر سر تبادلی بودن خط مترو اسلامشهر بود که مسافران اسلامشهری می بایست با تعویض خط قطار خود، وارد خط ۳ مترو می شدند اما با پیگیری ها و حمایت های مسئولین شهرستانی ، استانی و کشوری ، این مطالبه مهم و آرزوی دیرینه مردم اسلامشهر به مطلوبترین نحو ممکن محقق گردید .
گفتنی است بر اساس این مصوبه مترو اسلامشهر با اتصال به خط ۳ مترو تهران از ایستگاه آزادگان آغاز و با گذشتن از ایستگاه های چهاردانگه، شاتره، میدان نماز و نواب(مهدیه) در ایستگاه میدان قائم متوقف خواهد شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری