در این مطلب عکسهای جدید ریحانه پارسا را در کنار همسرش مهدی کوشکی می بینید. در این مطلب عکسهای جدید ریحانه پارسا را در کنار همسرش مهدی کوشکی می بینید.

ریحانه پارسا بازیگر جوان و پرحاشیه سینمای ایران است. این بازیگر جوان بعد از بازی در سریال پدر دچار حواشی زیادی شد و تا به الان نیز این حواشی ادامه داشته است. در ادامه در پرشین وی عکسهای جدید ریحانه پارسا و همسرش را با استایلی جدید می بینید
عکسهای جدید ریحانه پارسا وهمسرش
عکسهای جدید ریحانه پارسا و مهدی کوشکی
بد نیست درباره معروف شدن ریحانه پارسا بیشتر بدانید
نام ریحانه پارسا بعد از پخش چند قسمت از مجموعه تلویزیونی «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا برای مخاطب تلویزیون مطرح شد و برخی از پست ها و واکنش های این بازیگر تازه وارد به تلویزیون باعث شد تا نام او در فضای مجازی بیشتر بر سر زبان ها بیفتد.
ریحانه پارسا در سریال «پدر» نقش یک دختر محجبه با رفتاری متین و باوقار را بازی می کرد اما تنها بعد از پخش چند قسمت از این مجموعه که چهره او برای بیننده ها شناخته شد حضورش در فضای مجازی با ظاهری متفاوت با آنچه که تا کنون مخاطبان در سریال دیده بودند واکنش های مختلفی را در پی داشت.
ماجرای حواشی ریحانه پارسا از کجا شروع شد؟
جرقه اولین انتقادها هم از پست اینستاگرامی خود او آغاز شد، پارسا با گذاشتن پستی در صفحه شخصی خود نسبت به انتقادات وارد شده واکنش نشان داد و تاکید کرد که هیچ شباهتی به شخصیتی که در سریال «پدر» بازی کرد ندارد.
عکسهای جدید ریحانه پارسا هنرپیشه
او با انتشار عکسی از بهرنگ توفیقی و حامد عنقا در اینستاگرام نوشت: «من دست شما رو می بوسم…من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم… من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه سریال پدر هست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار