سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: اگر برای تهیه بلیت سفر به کویت و برگزاری بازی دوستانه اسپانسر پیدا نشود، به این کشور نمی رویم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد ناظم الشریعه درباره مشکلات تیم ملی فوتسال ایران برای اعزام به مسابقات تدارکاتی اظهار داشت: ما هم شنیده ایم که کویت به جز بلیت و هزینه پرواز پرواز قرار است تمام هزینه ها را پرداخت کند. طبق صحبتی که با ریاست کمیته فوتسال داشتم این کشور ما را برای برگزاری دو بازی دوستانه قبل از جام ملت های آسیا دعوت کرده که این موضوع برای آماده سازی تیم ملی اتفاق خوبی است. یک هفته قبل از شروع رقابت ها عازم مسابقات می شویم تا هم تیم مان به آمادگی بهتری برسد و هم با فضای میزبان جام ملت ها بیشتر آشنا شویم.
وی افزود: با این وجود شنیده ام مسئولان فدراسیون فوتبال دنبال پیدا کردن یک اسپانسر هستند تا هزینه بلیت پرواز ما به کویت را پرداخت کند. باید قبول کنیم آنگونه که باید به فوتسال نگاه نمی شود. این رشته یکی از قوی ترین رشته های مملکت است. می دانیم وضعیت فدراسیون فوتبال خوب نیست ولی باید قبول کرد جایگاه فوتسال خیلی بالاست و از قبل باید به فکر بودیم.
 سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: اخباری که درباره بدهی و جریمه به مربیان و بازیکنان خارجی شنیده می شود، به همه انرژی منفی می دهد. می دانیم شرایط فدراسیون از لحاظ جذب اسپانسر خوب نیست و البته با وجود شرایطی که کرونا ایجاد کرده از ابتدای سال 3-4 اردو برگزار کرده ایم که این امر اتفاق خوبی است اما امسال که زمان برگزاری جام ملت های آسیاست باید شرایط بهتر باشد. اکنون از برزیل دعوتنامه دریافت کرده ایم اما اگر نتوانیم اسپانسر پیدا کنیم حتی به این کشور هم نمی توانیم برویم.
ناظم الشریعه درباره اینکه آیا بودجه فوتبال و فوتسال در فدراسیون از هم تفکیک نشده، گفت: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار