احمد حسین زادگان در این مراسم گفت: زیرساخت های کشور باید با کمک دولت و حضور بخش خصوصی فعال شود و توسعه یابد.
احمد حسین زادگان در مراسم افتتاح مجتمع ورزشی آبی و تفریحی محمودآباد گفت: چه در اقتصاد متکی بر نفت و چه در اقتصاد غیر نفتی باید بخش اعظم زیرساخت های فرهنگی، ورزشی، گردشگری و حتی خدماتی توسط بخش خصوصی توسعه یابد و تفکر دولتی بودن زیرساخت ها راه به جایی نمی برد. 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر کشور در شرایط سخت اقتصادی به سر می برد، افزود: اکنون بهترین فرصت است تا پای بخش خصوصی را به توسعه زیرساخت ها باز کنیم. 
استاندار مازندران همچنین گفت: سرمایه گذاری باید به بخش خصوصی سپرده شود و هیچ مدیری حق ندارد سرمایه گذار بخش خصوصی را از فعالیت دلسرد کند. 
حسین زادگان تحریم ها، مدیریت هوشمندانه رهبری انقلاب، حمایت و تلاش دولت تدبیر و امید و همصدایی وزارتخانه ها را بهترین فرصت برای به کارگیری بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: همه در این مسیر باید بی وقفه تلاش کنند و هیچگونه تعللی پذیرفتنی نیست. 
وی وضعیت توسعه زیرساخت های استان مازندران در سالهای اخیر را مطلوب توصیف کرد و گفت: توسعه فضای ورزشی از جمله زیر ساخت های استان است که از اولویت برخوردار است. 
استاندار مازندران با اشاره به اینکه جوانان تنها سرمایه استان و کشور هستند، تاکید کرد: هیچ کس حق ندارد جوانان را ناامید کند و این مسئله نابخشودنی است.
حسین زادگان همچنین گفت: آنچه بیش از هر زمان دیگر مازندران و کشور به آن نیاز دارد ایده تازه جوانان در حوزه اقتصادی و اجتماعی است و نباید این سرمایه را از دست داد. 
به گفته وی، توسعه هیچ حوزه ای بدون حمایت مردم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار