رئیس ستاد اقامه نماز کرمان گفت: زکات فطریه برای افرادی که قوت غالب آنها نان است ۱۰ هزار تومان و برای افرادی که برنج مصرف می کنند ۵۰ هزار تومان تعیین شد.

- اخبار استانها -
حجت الاسلام مهدی عرب پور در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کرمان اظهار داشت: در نشست شورای زکات استان کرمان میزان زکات فطریه امسال در ماه مبارک رمضان تعیین شده است.
وی با بیان اینکه میزان فطریه براساس میانگین قیمت سه کیلوگرم گندم به عنوان قوت غالب مردم استان کرمان 10 هزار تومان تعیین شده است گفت: برای افرادی که بیشتر برنج مصرف می کنند مبلغ زکات فطریه 50 هزار تومان تعیین شده است.
رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمان با اشاره به اینکه در مورد زمان عید سعید فطر باید منتظر اعلام دفتر مقام معظم رهبری بمانیم افزود: باید یکی از دغدغه های روزه داران این باشد که قبل از نماز عید فطر، زکات فطریه خود را بپردازند.
وی تصریح کرد: از مردم انتظار می رود به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، روش های غیرحضوری پرداخت زکات فطریه ازجمله پرداخت اینترنتی و سامانه ای را انتخاب کنند اما پرداخت فطریه به روش سنتی نیز صورت می گیرد.
آخرین جزئیات برگزاری نماز عید فطر در استان کرمان؛ تعداد مساجد برگزارکننده به 40 مسجد افزایش یافت
نورافشانی مشهد مقدس همزمان با عید سعید فطر
استفتائات جدید رهبر معظّم انقلاب دربارۀ فطریه/ زمان کنار گذاشتن "فطریه" و پرداخت آن چه موقع است؟
تلویزیون در عید فطر| از "دستپخت" تا شب های شاد شبکه نسیم/ فیلم بین ها به شبکه نمایش مراجعه کنند
به گزارش تسنیم امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری هر گونه تجمعی برای برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی ممنوع بوده و از این رو نماز عید فطر در مساجد منتخب استان کرمان برگزار می شود.
تا کنون در شهر کرمان حدود 40 مسجد برای برگزاری نماز عید فطر در نظر گرفته شده و در دیگر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری