جلسه توجیهی برای سران پنتاگون از ترس انتقام ترور سردار سلیمانی برگزارشد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
طی جلسه توجیهی که اواخر ماه گذشته میلادی برای مقامات ارشد آمریکایی برگزار شد به مقامات نظامی، امنیتی و اطلاعاتی درباره خطرهای انتقام احتمالی ترور سردار قاسم سلیمانی و تهدید علیه رهبران ارشد پنتاگون حتی زمانی که در داخل آمریکا هستند، هشدار داده شد.
طبق اطلاعات مطرح شده در این جلسه، رهبران نظامی آمریکا و کسانی که در تصمیم گیری و عملیات ترور سردار سلیمانی نقش داشتند در کانون تهدید قرار دارند.
مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا این هفته به خاورمیانه و جنوب آسیا سفر کرده اما این سفر بیش از حد معمول مخفیانه بوده که نشان دهنده وجود نگرانی امنیتی است. خبرنگارانی که اسپر را در این سفر همراهی می کردند، اجازه نداشتند دیدار وی از بحرین یا اسرائیل را گزارش دهند تا زمانی که این سفرها پایان یابد.
ویژگی مردان آبان را بدانید عکس لو رفته قبل از عمل ایوانکا ترامپ دختر رئیس جمهور آمریکا روغن نباتی هم نایاب شد / آیا روغن هم سهمیه بندی می شود؟ عشق جدید مهران مدیری لو رفت ! + فیلم جنجالی خانه لاکچری علیرضا بیرانوند + عکس داغ دلار ارزان شد / کاهش شدید دلار در بازار تصادف شدید مهناز افشار بازیگر معروف زن ! + فیلم جنجالی بهاره افشاری در استخر خصوصی اش + عکس لو رفته تشخیص فوری کرونا با این دستگاه جدید +عکس تجاوز تتلو به دختر 14 ساله لو رفت ! + فیلم تجاوز سوپرایز رضا قوچان نژاد برای پسرش + عکس جدید

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار