حجت الاسلام کلات پور، با اشاره به فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد در منطقه اورامانات، گفت: روح اخوت، اتحاد و همدلی در کانون های مساجد استان کرمانشاه موج می زند.

« حجت الاسلام افشین کلات پور » مسجد را کانون وحدت و اخوت و برادری خواند و به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد در مناطق مختلف استان کرمانشاه حضوری فعال و موثر دارند.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، با اشاره به تنوع قومی و مذهبی در این استان، افزود: کانون های فرهنگی هنری مساجد در منطقه اورامانات نمونه شاخص و ممتاز از همدلی اخوت و برادری هستند.
وی فعالیت های ارزنده و درخشان کانون های فعال در مناطق اهل سنت، اعتقاد راسخ، جدیت و اهتمام در تحقق فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با تکیه بر وحدت، همدلی و برادری را از شاخصه های این کانون ها برشمرد. 
حجت الاسلام کلات پور، اظهار کرد: حضور یکپارچه، هماهنگ و توأم با همدلی و همراهی اعضای کانون های مساجد استان کرمانشاه در صحنه های مختلف و در حمایت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان از عمق اشتراکات دینی، عِرق ملی و پایداری زنان و مردان غیور کرد دارد که در دفاع از نظام، حتی از بذل مال و جان خود نیز دریغ نکردند. 
وی رمز پیروزی انقلاب و چهل سال افتخار و اقتدار ایران اسلامی را در وحدت و انسجام ملت ایران دانست و ابراز کرد: بقای انقلاب و نظام اسلامی نیز در گرو همین اتحاد و برادری است که کانون های مساجد به خوبی آن را به نمایش گذاشته اند.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه، در ادامه با اشاره به میزبانی استان کرمانشاه در اربعین حسینی، ابراز کرد: یکی از زیباترین جلوه های زیبای وحدت، برادری و ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام)، حضور فعال و خدمت خالصانه و دلسوزانه برادران اهل سنت در پذیرایی از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار