رئیس پلیس پایتخت از کشف دو و نیم تن انواع مواد مخدر در ۲۰ روز نخست فروردین ماه سال جاری خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس پلیس پایتخت از کشف دو و نیم تن انواع مواد مخدر در ۲۰ روز نخست فروردین ماه سال جاری خبر داد.
سردار حسین رحیمی با بیان اینکه در راه مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر همکارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر با پی جویی ها و پیگیری های مستمر و پیچیده در ۲ ماه گذشته موفق به شناسایی اعضای یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر که از مرزهای جنوب شرق و شرق کشور با شگردهای خاصی انواع مواد مخدر را وارد پایتخت می کردند، شدند، افزود: از اعضای این باند بزرگ بالغ بر یک تن و ۵۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و تاکنون ۴ نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت گفت: از ابتدای سال تاکنون بالغ بر دو و نیم تن انواع مواد مخدر در پایتخت کشف شده که این میزان نسبت به کشفیات مشابه سال قبل ۲۳۰ درصد افزایش داشته است.
وی با هشدار به قاچاقچیان مواد مخدر، بیان داشت: پلیس با تمام توان خود و با اشرافیت خوبی که در این حوزه ایجاد شده است مبارزه بی امان و مضاعفی را با سوداگران مرگ خواهد داشت.
سردار رحیمی با اشاره به رهاسازی برخی معتادان متجاهر در پی شروع کرونا، عنوان داشت: حدود ۷ هزار معتاد متجاهر در اسفند ماه سال گذشته آزاد شدند که این موضوع مشکلاتی را برای شهروندان در پی داشته است.
وی با تاکید بر اینکه پیگیر برگرداندن این افراد به مراکز بازپروری و ترک اعتیاد هستیم، افزود: در مرکز مهر سروش که تحت نظارت و مدیریت پلیس پایتخت می باشد، علیرغم اینکه تا کنون حتی یک نفر را هم آزاد نکرده ایم، به لطف خدا تاکنون با توجه به رعایت اصول بهداشتی و مراقبتی و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی در این مرکز کسی به ویروس کرونا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار