پرنسس ایتالیایی مهمان افق نو: افتخار دیدار با موسی صدر را داشته ام/ همه ما قدردان جبهه مقاومت هستیم

مشرق نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۳۱
پرنسس ویتوریا آلیاتا که از خاندان سلطنتی ایتالیاست، در جستجوی حقیقت به کنفرانس افق نو در بیروت آمده و امیدوار است این جا با افرادی آشنا شود که بتوانند در تبدیل دنیا به جایی بهتر به او کمک کنند.

به گزارش خبرنگار مشرق از بیروت، لبنان؛ هفتمین دوره کنفرانس بین المللی افق نو از روز دوشنبه ۱ مهر تا چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ با شعار «فرصتی برای صلح و حقیقت» و با حضور بیش از ۲۰ مهمان خارجی و چندین مهمان ایرانی در هتل «الساحه» واقع در بولوار «امام خمینی» شهر بیروت پایتخت لبنان برگزار شد. یکی از سخنرانان روز دوم این کنفرانس پرنسس «ویتوریا آلیاتا» نویسنده و مترجم ایتالیایی، متخصص حوزه «تمدن اسلامی» و دارای مدرک دکترا در رشته حقوق اسلامی بود. خانم آلیاتا که قبلاً خبرنگاری و عکاسی را هم تجربه کرده، فرزند یکی از خاندان های سلطنتی ایتالیاست.
پرنسس «ویتوریا آلیاتا» (چپ) یکی از سخنران های روز دوم کنفرانس افق نو در بیروت بود (+)
جالب است بدانید یکی از عمارت هایی که آلیاتا به ارث برده، عمارت صد اتاقه «ویلا والگوارنرا» در منطقه «باقریه»، «رمانتیک ترین ویلای سیسیل [۱] » توصیف شده و هزینه اجاره آن به مدت یک هفته به همراه تیم خدمت کار و یک آش پز در سال ۲۰۱۷ حداقل ۱۲۰۰۰ دلار (بیش از ۱۳۶ میلیون تومان) بوده است؛ هزینه خودرو، راننده و قایق تفریحی در صورت نیاز جداگانه دریافت می شود! (درباره این عمارت در ادامه گزارش بیش تر خواهید خواند) با این حال، خانم آلیاتا از همان سنین نوجوانی تصمیم گرفت به جای زندگی اشرافی ای که در آن به دنیا آمده بود، به دنبال حقیقت برود و اگر لازم شد زرق و برق زندگی خانوادگی اش را هم رها کند. پرنسس ویتوریا اکنون مانند تقریباً تمامی مهمان های دیگر افق نو در صورت ورود به آمریکا یا بسیاری از کشورهای اروپایی با استقبال گرمی مواجه نخواهد شد!
عمارت «ویلا والگوارنرا» در منطقه باقریه در سیسیل ایتالیا متعلق به ...

سرخط اخبار