واکنش منصوربرزگر به افشاگری جمشیدمشایخی از زندگی خصوصی تختی و همسرش

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰
واکنش منصوربرزگر به افشاگری جمشیدمشایخی از زندگی خصوصی تختی و همسرش
آقای مشایخی هم نظر خودشان را داده اند. ایشان یکی از افتخارات هنری ما هستند. آدم مطلعی هستند و برای ما ارزش دارند ولی نظر خودشان را داده اند و ما نباید خیلی روی این موضوع حساس شویم.

حضور جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما، تاتر و تلویزیون ایران در یک برنامه تلویزیونی و صحبت هایش درباره جهان پهلوان غلامرضا تختی و زندگی خصوصی اش واکنش هایی را از سوی تعدادی از هنرمندان و اهالی کشتی در پی داشت.
به گزارش تابناک ورزشی، این موضوع باعث شد تا منصور برزگر سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد ایران که خودش یکی از کشتی گیران قدیمی بوده است، واکنش نشان بدهد. او به این موضوع اشاره کرد که مشایخی نظر خودش را گفته است.
یک بحثی که در این چند وقت به وجود آمد، این بود که هفته پیش جمشید مشایخی به یک برنامه تلویزیونی رفته بود و درباره تختی و نوع فوت او و زندگی خصوصی اش صحبت کرده بود که واکنش هایی را در پی داشت. به نظر شما باید فقط به وجهه قهرمانی و پهلوانی تختی پرداخت و به زندگی او کاری نداشت؟
تختی یک آدمی بود که مورد حمایت مردم بود و دوستش داشتند. جامعه آن دوره هم و ملت هم تختی را به عنوان یک اسطوره پذیرفتند. حالا ما اگر بخواهیم بعضی مسائل را بپردازیم که نظر شخصی مان باشد، درست نیست. بعد از انقلاب درباره اتفاق هایی که قبل از انقلاب افتاده بود و چه اشخاصی چطور کشته شده اند، صحبت شد ولی ...

[ مشاهده متن کامل واکنش منصوربرزگر به افشاگری جمشیدمشایخی از زندگی خصوصی تختی و همسرش تابناک ]