کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: حضور ملت ایران در پای صندوق های رای علاوه براینکه عمل به وظیفه است در امنیت کشور و بین المللی تاثیرگذار است.

آیت الله مصطفی علما در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته با تقدیر از راهپیمایی مردم در ۲۲ بهمن، اظهارداشت: این راهپیمایی علاوه بر گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب به دلیل بزرگداشت چهلم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی صورت گرفت، حاج قاسم بی جهت سردار دلها نشد و ۴۲ سال به این نظام، ملت و اسلام خدمت کرد و همه مردم و مسوولان به خاطر این شرکت تقدیر می کنیم.
وی با اشاره به زمان رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند سال جاری، افزود: باید در این روز پای صندوق های رای بیاییم و حضور خود را نشان دهیم.
وی ادامه داد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، گرانی و مشکلات اقتصادی مقوله دیگری است و همه ما این نظام و حاج قاسم را دوست داریم و باید به هنگام رای دادن، ملاک ها را در نظر گرفت و تدین، تقوا و توانمندی را در نظر داشت.
آیت الله علما، به سخنان اخیر مقام معظم رهبری با پرسنل نیروی هوایی اشاره کرد و افزود: تحریم ها می تواند عامل نجات کشور باشد به شرطی که همه پای کار بیایند و این تحریم ما را از وابستگی به نفت نجات می دهد و شرایط تحریم باید به فرصت تبدیل شود.
وی با بیان اینکه شخصیت انسان باید با تقوا شکل گیرد، افزود: در عالم هستی و خلقت پس از پیامبر(ص) شخصیتی بالاتر و والاتر از حضرت زهرا (س) را نمی توان متصور شد، این بانوی بزرگ اسلام با سن اندک در عالم خلقت و هستی غوغا به پا کرد و اقیانوسی از کرامت و عظمت است.
امام جمعه کرمانشاه ادامه داد: پس از حضرت محمد (ص)، جبرییل تنها بر حضرت زهرا (س) نازل شد و وجود این حضرت مبارک است و اگر نبود عالم هستی ناقص باقی می ماند.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اطهار داشت: فاطمه زهرا (س)، اساس ولایت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار