رئیس هیأت کوهنوردی اصفهان گفت: صبح امروز پس از صعود کوهنوردان اصفهان و مازندرانی به ارتفاع ۵۵۰۰ متری قله دماوند، جسد بی جان فرزاد موسایی در منطقه کافر دره پیدا شد.

مهدی نصر اصفهانی، عصر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، پیرامون آخرین وضعیت جستوجو کوهنورد اصفهانی مفقود شده در کوه های دماوند اظهار داشت: صبح امروز پس از صعود کوهنوردان اصفهان و مازندرانی به ارتفاع ۵۵۰۰ متری قله دماوند، جسد بی جان فرزاد موسایی در منطقه کافر دره پیدا شد.
رئیس هیأت کوهنوردی اصفهان تشریح کرد: منطقه کافر دره، دارای دهلیزهای بسیار خطرناکی است و طبق شواهد واصله، کوهنورد اصفهانی به یکی از این دهلیز سقوط کرده است.
وی افزود: معتقد هستیم موسایی، صعود خود را انجام داده است و در حال بازگشت دچار سانحه شده است؛ هم اکنون تیم های امدادی در حال انتقال جسد به پایین هستند و با توجه به شرایط بسیار بد جوی احتمال می دهیم که پیکر وی تا فردا آماده انتقال به اصفهان را داشته باشد.
نصر اصفهانی در پایان گفت: جای دارد به تمامی خانواده کوهنوردی اصفهان و همچنین خانواده موسایی عرض تسلیت داشته باشم و همچنین از تمامی عزیزانی که در طی روزهای اخیر بدون هیچ وفقه و خستگی اقدام به کمک رسانی کردند کمال تشکر را داشته باشم. 
به گزارش فارس، دوشنبه هفته گذشته فرزاد موسایی برای صعود به قله دماوند رفت و بعد از اینکه دو روز از وی خبری نشد، تیم های امداد و نجات از روز پنج شنبه همان هفته در منطقه مستقر شدند اما اثری از این کوهنورد پیدا نکردند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار