در دنیای فیلم و سریال هر محصولی یک رده سنی خاص خود را دارد، اما انیمه های سینمایی از این قانون جدا هستند. در این نوشتار بهترین انیمه های 2019 را معرفی کرده ایم. با تکراتو همراه باشید.
در بهترین زمان ممکن برای نشان دادن خود به عنوان یک طرفدار انیمه هستیم. انیمه ها که زمانی جزء محصولات فرهنگی صادراتی ژاپن بودند، هم اکنون یک صنعت مولتی میلیارد دلاری هستند که یک رویداد جهانی را رقم زده اند، به نحوی که تاثیر و وسعت آن تقریبا در همه جنبه های صنعت انیمیشن سازی معاصر حس می شود. به دلیل محصولات زیادی که امروزه در اختیار بینندگان قرار دارد – صرف نظر از حجمی چند دهه ای از برنامه های انیمیشنی و انیمه های گوناگون که توسط سرویس های نتفلیکس، هولو و کرانچی رول پخش می شوند – دنبال کردن همه محصولات جدیدی که در یک سال عرضه می شوند، هرگز تا این حد پیچیده و دشوار نبوده است.
در سال جاری شاهد عرضه انیمه های بسیار زیادی، از نسخه های جدید برنامه های محبوب معاصر و فرهنگی کلاسیکی مانند بوگی پاپ و دیگران و دورورو گرفته تا فصل های جدید برنامه های پرطرفداری مانند موب سایکو 100 و مرد تک مشتی و حتی محصولات جالبتر جدیدی مانند انیمه سریالی تحت نظارت شینیچیرو واتانابه (کارگردان انیمه کلاسیک بی رقیب کابوی بیباپ) خواهیم بود. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای مطلع شدن درباره بهترین انیمه های 2019، این لیست جامع تکراتو را بخوانید.
بهترین انیمه های 2019 17. فصل دوم مرد تک مشتی (One-Punch Man)
تاریخ انتشار: 20 فروردین 98
کارگردان: چیکارا ساکورای
استودیوی تولید کننده: جی. سی. استاف
حماسه کمیک – قهرمانانه سیتاما، شخصی که خود را محض سرگرمی قهرمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار