راوان الناهی روزنامه نگار عراقی ادعا کرده بود که عباس با ۲ پیشنهاد جدی از باشگاه های ازبکستانی و ایرانی مواجه شده است و احتمال دارد در نقل و انتقالات از الزورا جدا شود.

به گزارش  سرویس ورزشی جام نیوز ، علا عباس ستاره ۲۲ ساله تیم ملی عراق و باشگاه الزورا که تاکنون لژیونر نشده است، احتمال دارد به ایران بیاید و عضو باشگاه پرسپولیس تهران شود.
پیش از این، راوان الناهی روزنامه نگار عراقی ادعا کرده بود که عباس با ۲ پیشنهاد جدی از باشگاه های ازبکستانی و ایرانی مواجه شده است و احتمال دارد در نقل و انتقالات از الزورا جدا شود.
این مهاجم ۱۸۰ سانتی متری عراقی که پیشنهاد هایی را برای ترک الزورا دریافت کرده است، دقایقی پیش استوری جالبی منتشر و نوشت که مشتاق دیدن تو (بشار رسن) هستم.
این استوری جالب درحالی منتشر شده که احتمال دارد این بازیکن پرسپولیسی شود و در خط حمله بازی کند. البته سرخ ها درحال حاضر علی علیپور و وحید امیری را در خط حمله در اختیار دارند و به دنبال جذب مهاجم خارجی نیز هستند.
سرخ ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ به مهاجم نیاز دارند و باید دید عباس در اولین تجربه لژیونر شدن خود، به کشور ایران سفر خواهد کرد یا خیر؟

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار