خاص ترین خودرو های کلاسیک جهان را بشناسید

شریان یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۵
در این مطلب شما را با خاص ترین اتومبیل های کلاسیک جهان آشنا خواهیم کرد که ظاهری بسیار عجیب دارند.

به گزارش شریان نیوز ، امروزه کمپانی های گوناگون اتومبیل سازی مدل های مختلفی را به تولید می رسانند و می توان ادعا کرد که برخی از مدل های مطرح کمپانی های مشهور اتومبیل سازی، ادای احترامی به اجداد آن ها و اتومبیل های کلاسیک هستند. اما برخی از اتومبیل های کلاسیک طراحی های خنده داری دارند و کمتر کسی گمان می کرد که این اتومبیل های جالب و عجیب، الهام بخش طراحان امروزی، برای ساخت و توسعه اتومبیل های جدید باشند؛ بنابراین در لیستی که برایتان تدارک دیده ایم؛ شما با برخی از جالب ترین اتومبیل های جهان آشنا می شود. این اتومبیل ها بسیار عجیب بوده و شکل ظاهری آن ها گیج کننده است.
Norman Timbs Special
برای شروع بهترین گزینه را انتخاب کرده و به سراغ Norman Timbs Special رفته ایم. این اتومیبل درب ورود نداشت و به نام طراح آن یعنی Norman E. Timbs نامگذاری شده است. او یکی از با استعدادترین و موثرترین مهندسین دهه ۱۹۴۰ بود و بسیاری از پروژه های اتومبیل سازی مطرح جهان از جمله توسعه و طراحی اتومبیل های تاکر را بر عهده داشت. طراحی Norman Timbs Special سه سال زمان برد و اکنون ایده Norman E. Timb به شهرتی جهانی رسیده است. جلو پنجره این اتومبیل خنده دار بود و بینی دراز و عجیبی داشت. دربی برای ورود به Norman Timbs Special وجود نداشته و در دوران خودش یکی از عجایب اتومبیل سازی جهان بود.
Stout Scarab
این اتومبیل در دهه ۱۹۳۰ و توسط William Bushnell Scout طراحی شده است. طراح آن یک دفتر کار چرخدار را تصور کرده و تمام تلاش خود را کرده است که ایده ذهنی خود را به یک اتومبیل بزرگ و واقعی تبدیل کند! تلاش او تحسین برانگیز بود؛ اما کاربرد خاصی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار