شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین وطلاب استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای را محکوم کردند.

به گزارش مشرق ، شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین و طلاب استان کردستان و مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور با صدور بیانیه ای ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم کردند.
بسم الله الرحمن الرحیم
قالَ اَمْیرُ الْمُؤمِنین علیه السلام: اِنَّ اللّهَ کَتَبَ الْقَتْلَ عَلی قَوْمٍ وَ الْمَوْتَ عَلی آخَرینَ وَ کُلٌّ آتِیَةٌ مَنِیَّتُهُ کَما کَتَبَ اللّهُ لَهُ ، فَطُوبی لِلْمُجاهِدینَ فی سَبیلِ اللّهِ و المقتولین فی طاعته.
علی علیه السلام فرمودند: خداوند برای گروهی کشته شدن و برای گروهی دیگر مرگ را مقرّر نموده و هر کدام به اجل معیّن خود آنسان که او مقدّر کرده است می رسند، پس خوشا به حال مجاهدان راه خدا و کشتگان راه اطاعت او.
بار دیگر دست پلید استکبار جهانی و اسرائیل غاصب و خون آشام از آستین مزدوران وطن فروش و دلبستگان دنیای فانی و طالبان پست و جاه و مقام به در آمد و دانشمند هسته ای و علم موشکی ما را ترور نموده و به شهادت رساندند.
شهید محسن فخری زاده ریاست سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که یکی از چهره های تاثیرگذار علم موشکی ایران نیز بود به آرزوی دیرینه خود رسید و به یاران و دوستان شهیدش پیوست.
به فرموده امام راحل(ره) این شهادت ها صفوف ملت ما را در پیمودن صراط مستقیم و پیاده سازی اسلام ناب محمدی(ص) استوارتر و فشرده تر می سازد.
اگر چه امروز شهید فخری زاده ها و سردار سلیمانی ها و همرزمانشان در بین ما نیستند اما هستند شخصیت ها و جوانانی که نمی گذارند پرچم آنها روی زمین بماند و با سینه های ستبر و گام های سترگ گوش بفرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای «مدظله العالی» از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار