مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر جمعه 8 فروردین سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود و موجب بارش در غرب، شمال غرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی خواهد شد.مقام مسئول مرکز مدیریت راه ها با تأکید بر اینکه مردم حتماً از انجام سفر خودداری کنند و در خانه بمانند، گفت: در شبانه روز گذشته تردد در جاده ها نسبت به روز قبل 17.3 درصد افزایش داشت.

صادق ضیائیان، در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: طبق پیش بینی نقشه های همدیدی و آینده نگری در سه روز آینده بارش پراکنده در نوار غربی کشور، زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات البرز مرکزی، بخش های از مرکز کشور و بخش هایی از کرمان و یزد خواهیم داشت. 
وی افزود: فردا 7 فروردین با تقویت سامانه بارشی در دامنه های زاگرس، بارش در مناطقی که ذکر شد، به همان صورت پراکنده ادامه دارد که شدت بارش ها در شمال فارس و جنوب کرمان است. 
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر جمعه 8 فروردین سامانه بارشی جدید از غرب وارد کشور می شود و موجب بارش در غرب کشور، شمال غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی خواهد شد. 
ضیائیان افزود: روز شنبه 9 فروردین این سامانه بارشی تقویت شده و در اغلب مناطق غرب کشور موجب بارش باران و وزش باد نسبتاً شدید خواهد شد، ضمن آنکه بارش برف در ارتفاعات این مناطق پیش بینی می شود. 
وی اضافه کرد: روز یکشنبه 10 فروردین در شمال غرب و غرب کشور بارش ها تضعیف می شود و این سامانه به سمت شرق حرکت می کند و در شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور فعال خواهد بود. 
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: روز یکشنبه 10 فروردین شدت بارش ها در استان های فارس، چهارمحال و بختیاری، کرمان و شرق خوزستان خواهد بود. 
ضیائیان افزود: روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای 26 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهر کرد، اردبیل با کمینه دمای یک درجه بالای صفر و همدان با کمینه دمای صفر درجه سردترین مراکز استان خواهد بود. 
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا پنج شنبه نیمه ابری همراه با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار