در حالیکه مازندران در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد ترافیک شبانه در محور های هراز و سوادکوه سنگین شده است.

به گزارش خبرنگار از ، مازندران بدترین استان از نظر شیوع ویروس کرونا اعلام شده است، اما مسافران زیادی به نظر می رسد به اخظار های متناوب ستاد مقابله با کرونا بی اعتنا هستند و امشب از تهران راهی مازندران شده اند، مسافرانی که شاید کرونا را سوغات بیاورند یا این ویروس منحوس را به شهر های خود سوغات ببرند.
مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد ترافیک در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل منظریه تا پلور و در محور سوادکوه مسیر جنوب به شمال محدوده های گدوک و پل سفید سنگین است.
وضعیت نگران کننده در ورودی های مازندران محمد حسین زاده مسافر اهل مازندران که اکنون در ترافیک سنگین پل سفید گرفتار شده است، می گوید: یک ساعت و نیم در ترافیک ورودی شهر پل سفید گرفتار شدیم.
او با بیان اینکه به نظر می رسد هیچ اراده ای برای جلوگیری از ورود مسافر به مازندران وجود ندارد، افزود: ماموران انتظامی بهتر بود در مبادی ورودی مازندران جلوی ورود انبوه خودرو های غیر بومی را می گرفتند نه اینکه بعد از ورود به استان بخواهند مسیر و خودرو ها را کنترل کنند.
او گفت: مشخص نیست مبنای ایستگاه های کنترل خودرو ها جهت جلوگیری از ورود غیربومی ها به مازندران چیست که همه خودرو های صف کشیده مجوز عبور دریافت می کنند.
این شهروند مازندرانی گفت: ستاد مبارزه با کرونا در مازندران اعلام کرده بود ورود به استان تنها با ارائه کارت ملی انجام می شود و استان های البرز و تهران در دادن مجوز باید سختگیری کنند، اما ترافیک سنگین و حضور خودرو های با پلاک غیر بومی نشان می دهد این دستورالعمل سختگیرانه به درستی اجرا نمی شود.
انتهای پیام / ک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار