میانجیگیری بی میانجیگری ؛ عمانی ها دست خالی برگشتند

نامه نیوز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰
در چند روز گذشته خبرهای مهمی در کشور منتشر شد که نامه نیوز آنها را از قاب تصویر دیده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
هفته گذشته جمعی از اهالی شعر و فرهنگ پارسی مهمان سفره رمضان، رهبر معظم انقلاب اسلامی بودند.حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار در بخشی از سخنان خود درباره دغدغه ای که نسبت به زبان فارسی دارند صحبت کردند و همچنین انتقاداتی را نسبت به صدا و سیما مطرح کردند که این سخنان بازتاب گسترده ای پیدا کرد. ایشان فرمودند: «نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و دچار ویرانی بشود؛ ما باید [آن را] خیلی حفظ کنیم.» «من از صدا و سیما گله مندم به خاطر اینکه به جای اینکه زبان صحیح را، زبان معیار را، زبان صیقل خورده ی کاملاً درست را ترویج کنند، زبان بی هویّت، گاهی غلط، تعبیرهای غلط و بدتر از همه پُر از تعبیرات فرنگی و خارجی و مانند اینها را دارند ترویج میکنند»
دیدار سید ابراهیم رییسی با اهالی رسانه با استقبال خوبی مواجه شد .
هفته ای که گذشت چند دادگاه در ارتباط با رسیدگی به جرم مفسدان اقتصادی برگزار شد. یکی از این دادگاه ها رسیدگی به اتهامات متهمین بانک سرمایه و داماد وزیر دولت دوازدهم بود. نکته ای که این بار برجسته شد، هزینه های گزاف و خریدهای تجمل گرایانه محمدهادی رضوی بود. سوزوکی تویوتا بنز و مازراتی بخشی از ماشین های رضوی هستند و آنطور که قاضی مسعودی گفته است، خبر هایی هست که با تشریفات در خیابان ها تردد می کرده است.
محمدرضا عارف اگرچه به سکوتش در مجلس شناخته می شود اما هنگام انتخابات ریاست مجلس، فعال می شود! عارف امسال هم مایل است تا برای بار آخر در مجلس یازدهم، شانس رئیس شدن خود را بیازماید. این بار فراکسیون امید با توجه به انتخابات ریاست سال سوم مجلس، برای کسب کرسی ریاست ...

سرخط اخبار